خانه » سرگرمی » فال روزانه 1391/10/05

فال روزانه 1391/10/05

فال روزانه متولدینفروردین

امروز، روز استراحت و آرامش است. سعی کنید از جو آرام امروز برای تمرکز روی مسایل مهم زندگی خود استفاده کنید. زمانی برای برای سپری کردن با فرد مورد علاقه خود اختصاص دهید. توجه داشته باشید اتفاق های زیادی در زندگی رخ می دهند اما خانواده همیشه در کنار شماست.

پیش بینی روابط شما: شاید امروز با فرد مورد علاقه خود کج خلقی کنید و از دست او عصبانی شوید. اما بهتر است خشم خود را کنترل کنید و خیلی راحت در مورد چیزی که اذیتتان کرده با او صحبت کنید. همیشه حرف زدن در مورد مشکلات می تواند به حل آن کمک کند.

پیش بینی شغل شما: به موسیقی های مورد علاقه خود گوش کنید. با آرام کردن روح خود می توانید دید بهتری نسبت به نیازها و اهداف خود پیدا کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز بالای دنیا قرار دارید. از منظره عالی آن بالاها استفاده کنید. شما غیر قابل کنترل هستید. دیگران هم از شادی شما شاد خواهند شد. سعی کنید کمی اشتیاق خود را کنترل کنید. بخشش کم چیزهایی که ارزش دارند بهتر از بخشش زیاد چیزهای کم ارزش است.

پیش بینی روابط شما: برای مقابله با مسایل عاطفی خود دو راه پیش رو دارید: یکی اینکه وانمود کنید اتفاقی نیفتاده است و دیگری این است که دلخور و ناراحت شوید. اما بهترین کار این است که با همسر/ نامزد خود در مورد این مشکل صحبت کنید و به نتایج خوبی برسید.

پیش بینی شغل شما: در برابر دیگران موضع نگیرید شما می توانید از آنها چیزهای زیادی یاد بگیرید. شما به تنهایی قادر به انجام همه کارها نیستید پس رابطه تان را با بقیه خوب کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

امروز وقتی غرق در تخیلات خود هستید نمی توانید به راحتی روی مسال زندگی خود تمرکز کنید. خودتان را تسلیم رویاهایان کنید. می توانید غرق در دنیای کودکی خود خاطراتتان را مرور کنید.

پیش بینی روابط شما: شاید به دنبال وقایع اخیر کمی آشفته و عصبی باشید. شما باید در مورد احساسات خود حرف بزنید. البته توجه داشته باشید که خیلی احساساتی یا عصبانی نشوید. البته بد نیست تا زمانی که هر دوی شما آرام نشده اید این کار را انجام ندهید. اما بدانید که ارزش امتحان کردن را دارد.

پیش بینی شغل شما: امروز شرایط کمی برایتان سخت خواهد بود. شاید دوست داشته باشید احساسات خود را بیان کنید. اما این راه درستی برای مقابله با مشکلات پیش آمده نیست و اوضاع را خراب تر از این چیزی که هست، خواهد کرد.

 

فال روزانه متولدین تیر

 

امروز دوست دارید با افرادی که خیلی نرمال نیستند دم خور شوید. شما آنها را عجیب و نامتعارف می نامید اما دیگران به آنها دیوانه می گویند. شما فکر می کنید که این افراد می توانند احساس شادی به مردمانی بدهند که با آنها در تماس هستند. در آینه نگاه کنید. شاید خودتان هم این گونه باشید.

پیش بینی روابط شما: برایتان سخت است واکنش دوست نزدیک خود به پیشنهادهای اخیرتان را درک کنید. امروز انگار درک درستی از اتفاقات ندارید.

پیش بینی شغل شما: فعالیت های عاشقانه مانعی برای انجام کارهای شما نیستند. بلکه حتی به بهتر پیش رفتن آنها نیز کمک می کنند. البته فراموش نکنید که کار و تفریح را با هم قاطی نکنید.

 

 
فال روزانه متولدین مرداد

شما به سلامتی خود اهمیت بسیاری می دهید و جزو معدود افرادی هستید که به تغذیه صحیح و ورزش کردن اهمیت می دهند. البته ممکن است امروز سرما خوردگی یا آلرژی داشته باشید که باید بلافاصله آنها را با طب جایگزین درمان کنید. شاید درمان گیاهی چینی یا طب سوزنی بتواند در این مسیر به شما کمک کند.

پیش بینی روابط شما: اجازه ندهید امروز کسی شما را عصبانی کند. به خصوص اگر این فرد نامزد یا همسر شما باشد. شاید احتمالا مشکلات جزئی پیش بیاید اما بعد از گذشت یک یا دو روز این مساله را فراموش خواهید کرد.

پیش بینی شغل شما: به توصیه های اطرافیان و نزدیکان خود گوش دهید. این افراد شما را به خوبی می شناسند و می توانند توصیه های خوبی برای پیشرفت شما در کار داشته باشند.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز ارتباط نزدیکی با اعضای خانواده خواهید داشت. اما ممکن است در انتهای روز مشکلی پیش بیاید. مراقب بچه های کوچک باشید.

پیش بینی روابط شما: شما و دوستتان زبان همدیگر را نمی فهمید. با این مسایل نجنگید به آنها فقط بخندید چون همه چیز فردا دوباره به حالت نرمال برخواهد گشت.

پیش بینی شغل شما: بزرگ ترین فکر شما امروز داشتن فضای شخصی است. این بسیار مهم است که هنگام کار کردن، محدودیت های فکری و جسمی برای خود تعریف کنید. مطمئن شوید که دیگران نیز برای این محدودیت ها ارزش و احترام قایل هستند.

 

فال روزانه متولدین مهر

امروز، به خصوص در مورد مسایل عاطفی خیلی متعهد نیستید. فضای امروز به گونه ای است که مصالحه و آشتی را پررنگ می کند اما این را نشانه ای برای محدود شدن خود نبینید. قبل از اینکه تصمیم مهمی در زندگی بگیرید به عواقب آن خوب فکر کنید. امروز قدم بزرگی در زندگی شخصی یا کار خود خواهید برداشت.

پیش بینی روابط شما: دو راه برای برطرف کردن بحران های عاطفی خود دارید. می توانید بداخلاقی کنید و عصبانی شوید. یا می توانید بی خیال آن شوید و خود را گرفتار بحث نکنید.

پیش بینی شغل شما: والدین شما به خصوص مادرتان، نقش مهمی در زندگی شما ایفا می کنند. نصیحت های آنها به شما کمک می کند تا در کار خود پیشرفت کنید.

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز دیگران رفتار خوبی با شما خواهند داشت و باعث خوشحالیتان می شوند. اواخر امروز حادثه لفظی یا فیزیکی رخ خواهد داد. حواستان به کارها و حرف هایتان باشد.

پیش بینی روابط شما: شاید دوست داشته باشید که امروز در رختخواب بمانید و از جای خود بلند نشوید. از هر گونه کشمکشی بیزار هستید. اما باید آشفته گی ها را سرو سامان بدهید. اگر مشکلات را از دید نامزد خود ببینید، راحت تر با مسایل کنار خواهید آمد.

پیش بینی شغل شما: امروز همه با نگاه به شما می فهمند که به چه چیزی فکر می کنید. به همین دلیل، دلیلی برای مخفی کردن احساساتتان در مورد کار وجود ندارد. هر چه دارید رو کنید.

فال روزانه متولدین آذر

همیشه در تمرکز روی کارها و انجام کارهای خود موفق بوده اید. اما امروز این گونه نیست. امروز کمی بی نظم و دمدمی مزاج خواهید بود و برایتان سخت است که با اضطراب های خود کنار بیایید. خیلی به این مساله فکر نکنید. این حالت فقط برای امروز است و دوباره از فردا شرایط به حالت عادی برخواهد گشت.

پیش بینی روابط شما: اگر حواستان نباشد، اموز می تواند روز بدی برای شما و نامزدتان باشد. هر دو شما امروز کم صبر هستید و خیلی راحت از کوره در خواهید رفت. البته می توانید این مشکل را با قدم زدن، بیرون رفتن یا ورزش کردن از بین ببرید.

پیش بینی شغل شما: امروز زمان آن است کمی به دیگران هم اهمیت بدهید و فقط به فکر خود نباشید. از وقت و انرژی خود برای دیگران هم خرج کنید.

فال روزانه متولدین دی

شما برای توصیه های بسیار خوبتان مشهور هستید. مردم همیشه به حرف های شما خوب گوش می دهند. پس حواستان جمع باشد اگر کسی را به اشتباه راهنمایی کنید، او همان کار اشتباه را انجام خواهد داد.

پیش بینی روابط شما: هنگامی که عصبانی هستید، ممکن است برای انجام کاری بیش از حد اصرار داشته باشید. از این رو چون شما در شرایط ایده الی نیستید بایستی بیشتر مراقب باشید تا مسائل به درستی صورت گیرد.

پیش بینی شغل شما: سعی کنید محیط کار خود را بهتر کنید. از دیگران نیز در این رابطه کمک بگیرید.

فال روزانه متولدین بهمن

شاید برخی از اعضای خانواده شما ناراحت باشند. شاید آنها به استقلال بیشتر یا توجه و محبت بیشتر شما نیاز دارند. همه تلاش خود را برای انجام بهتر کارها به کار بگیرید.

پیش بینی روابط شما: امروز خیلی عصبانی هستید. بهتر است بدون اینکه کنترل خود را از دست بدهید برای بهتر کردن اوضاع راهی پیدا کنید. در این حالت از زیر بار فشار بیرون می آیید. به این ترتیب دیگران نیز مرزها و محدودیت های شما را می فهمند.

پیش بینی شغل شما: دید خوبی نسبت به وضعیت خود دارید. می دانید که کجا می خواهید بروید. البته همه اطرافیان شما را در رسیدن به اهدافتان کمک نخواهند کرد. شاید دوست داشته باشید این افراد را از چرخه زندگی خود بیرون کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بسیار سبک بار و همچون بچه ها بی آلایش و ساده خواهید بود. چند وقت است که زیاد کار می کنید، بهتر است کمی به خود استراحت دهید. امروز روز تفریح و استراحت است، روز کار نیست.

پیش بینی روابط شما: اگرچه یک موقعیت خاص چند وقتی است شما را آزار می دهد اما همچنان از کنار آمدن با آن سرباز می زنید. اما باید چاره ای برای آن بیندیشید. این شرایط می تواند چیزهای جدیدی به شما بیاموزد.

پیش بینی شغل شما: امروز بهترین روز برای رسیدگی به شرایط روحی شماست. در طول هفته همه حواس شما به مسایل فکری و احساسی است و زمان زیادی برای تغذیه روح خود نمی گذارید.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *