خانه » اخبار روز » سناریوی مرگبار پسر جوان برای ازدواج با زن دایی

سناریوی مرگبار پسر جوان برای ازدواج با زن دایی

پسر جنايتکار که با همدستي زن دايي خود نقشه قتل دايي اش را اجرا کرده بود با تاييد حکم قصاصش در يک قدمي چوبه دار قرار گرفت. دوم آذرماه سال 89 همزمان با شکايت مردي در پليس آگاهي ورامين باز اين جنايت فاش شد.

او به کارآگاهان گفت: خانه ام را به زوج جواني اجاره داده بودم که امروز زن مستاجر سراغم آمد و گفت: همسرم براي کار به بندر عباس رفته به همين خاطر قصد دارم خانه را زودتر از موعد قرارداد تحويل دهم. تخليه ناگهاني خانه و مشاهده لکه هاي خون در اتاق خواب باعث شد به موضوع مشکوک شده و به اداره آگاهي مراجعه کنم.

در ادامه تيمي از ماموران راهي خانه مورد نظر شده و در بازرسي آنجا دريافتند آثار خون متعلق به انسان مي باشد. به همين خاطر از زن صاحب خانه به نام محبوبه تحقيق کردند. زن جوان در بازجويي ها به ماموران گفت ديشب دست همسرم با چاقو بريد و آثار خون روي ديوار متعلق به اين ماجرا مي باشد. شوهرم به نام رضا صبح ديروز براي کار به بندرعباس رفت و قرار است من نيز وسايل خانه را به آنجا ببرم.

ماموران که به اظهارات محبوبه مشکوک شده بودند تحقيقات خود را بر روي او متمرکز کردند. رديابي تماس هاي زن جوان نشان داد او با خواهرزاده همسرش به نام حميد ارتباط پنهاني دارد. با کشف اين سر نخ حميد دستگير و به اداره آگاهي منتقل شد.

پسر جوان در ابتدا منکر اتهامات خود شد اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: از دو سال قبل به صورت تلفني با زن دايي خود ارتباط دارم. پس از مدتي متوجه شدم عاشق او شده ام و موضوع ازدواج با هم را به ميان کشيدم. اما دايي ام سد راه ما بود به همين خاطر تصميم به قتل او گرفتيم. شب حادثه محبوبه به خانه مادرش رفت و کليد خانه را به من داد من هم حدود ساعت

5 صبح وارد خانه شده و دايي خود را با ضربه هاي کارد کشتم. بعد از قتل جسد را داخل يک کمد قرار داده و با کمک دو افغاني به بيابا ن هاي اطراف ورامين انتقال دادم. با اعترافات حميد همسر مقتول نيز به همدستي در اين جنايت اعتراف کرد.

دهم تيرماه سال گذشته متهمان در شعبه 74 دادگاه کيفري استان تهران محاکمه شدند و قضات دادگاه پس از دفاعيات متهمان، حميد را به قصاص محکوم کردند. محبوبه نيز به اتهام معاونت در قتل به 15 سال حبس و 20 سال تبعيد محکوم شد. با اعتراض دو متهم پرونده حکم آنها از سوي قضات ششم ديوان عالي کشور مورد بررسي و تاييد قرار گرفت.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.