خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 31 شهریور 1392

فال روز یکشنبه 31 شهریور 1392

فروردین:

امروز در طالعتان محبوبیت بیشتر در محل کار و جامعه دیده می شود. خودتان را می بینید در حال که یک تیم کاری خیلی خوب را رهبری می کنید و یا اینکه یک اداره ی سیاسی را اداره می نمایید. انرژی احساسیتان به شدت درباره ی پیش بینی اینکه چه کار باید بکنید در نوسان است. لیست موجودی ها را چک کنید و آرام باشید.

اردیبهشت:

به غار تنهاییتان پناه ببرید و برای مدت اندکی پنهان شوید. احساساتتان را درک کنید. کی از دوستان قدیمی را صدا بزنید و درمورد اوقات خوب گذشته حرف بزنید. شاید بخواهید که فقط درمورد اینکه فردا چه کنید کمی بیندیشید و به مراقبه بپردازید.

خرداد:

از آنجایی که خیلی خجالتی هستید پشت لبخند نیمه ی خود پنهان می شوید. امروز احساساتتان را به شیوه ای فراموش نشدنی بروز بدهید. با معشوقه تان بسیار نرم سخن بگویید و زمانی را به بازی با فرزندانتان بگذرانید. به دنبال آنچه که می خواهید باشید و آرام باشید.

تیر:

امروز روز خوبی برای مراقبه و تفکر است. موزیک های جدید به دستتان رسیده است و نیازی ندارید که تفکر و استراحت را به تعویق بیندازید. می خواهید که به بهترین شکل ممکن در ذهنتان به کاوش بپردازید و بیابید که درون بسیار عمیقی دارید. اگر در اتاق تاریکتان در تنهایی به سر می برید، بدانید که افرادی در بیرون هستند که با دیدنتان شاد خواهند شد.

مرداد:

اینکه دیگران درمورد بلندپروازی ها، آنچه که انجام می دهید و اینکه چه احساسی دارید بدانند خیلی خوب است. این کمک می کند که به خانواده تان نزدیکتر شوید. اگر رازهایتان را همیشه دردرونتان نگه دارید، همیشه تنها خواهید بود.

شهریور:

امروز یک روز عالی و پر از آرامش و سکون خواهد بود. درمورد آنچه که می خواهید بسیار محکم و شکست ناپذیر هستید و تا جایی که بتوانید برای آن تلاش می کنید. اگر اوضاعتان با معشوقه تان بیشتروبیشتر اضطراری شده است شاید بهتر است که هر چه زودتر به صحبت بنشینید. شاید ترستان از رد شدن است که صحبت کردن را برایتان سخت می کند.

مهر:

بعضی اوقات باید باید به جنبه ی فیزیکیتان توجه کنید و بگذارید که شرایطتان به حال خود باشد. خیلی مهم است که از خود گذشتگی داشته باشید ولی تمام وجود خودتان را برای آن از دست ندهید. مراقب سلامتیتان باشید.

آبان:

امروز برای مدیریت مرزهای اطرافتان سختی های زیادی خواهید داشت. اگر احساس می کنید که افرادی هستند که می خواهند کنترل زندگیتان را بدست بگیرند، به آنها هشدار بدهید. نیازی به این ندارید که به خاطر خواسته ی معشوقه تان خود را قربانی کنید. معشوقه ها یعنی دونفر نه فقط یک نفر!

آذر:

این حق شماست که احساساتتان را برای همسر و یا دوستانتان بروز بدهید. مهم نیست که درباره ی عواطفتان چه فکر می کنند، فقط باید آنها را از آن آگاه کنید. اگر احساساتتان را در درونتان انباشته کنید، روزی می رسد که می ترکید! هیجانات و خشمتان را در باشگاه تخلیه کنید. یک دوست جدید آنجا پیدا خواهید کرد.

دی:

اگر به خاطر همان نگرانی های قدیمی که در تمام طول سال با شما بوده اند به این طرف و آنطرف می دوید، امروز دیگر باید راه حلی برای آن بیابید. از افکار سطحی دور شوید و به مراقبه روی بیاورید. باید به موزیک ملایم گوش کنید و به این فکر کنید که چرا مرتبا همان اشتباهات را مرتکب می شوید. این می تواند کمک کند که به یک چشم انداز خوب برسید.

بهمن:

اظهار نظرهای بی پایه و اساس می تواند امروز در کارتان اختلال ایجاد کند. اگر حرف های تندی به همکارانتان بزنید خواهید دید که آنها نمی خواهند با شما درباره ی هیچ چیز بحث کنند. اگر همین اظهارنظرها را به مقامات بالاترتان بگویید، درنهایت به اخراجتان منجر خواهد شد.

اسفند:

حس ششمتان همیشه مزاحم منطقتان می شود. احساس می کنید که باید کاری را انجام دهید ولی قلبتان احساس دیگری دارد. شاید بهترین کار این باشد که امروز مشاور خودتان باشید. با چیزهایی که برایتان مهم است به آزمایش و تجربه بپردازید. به درونتان گوش کنید و تا زمانی که پاسخ هایتان را نیافته اید به مراقبه و تفکر عمیق بپردازید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. به خدا عاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.