خانه » اخبار روز » دستگیری سارق دمپایی های کوی دانشگاه!

دستگیری سارق دمپایی های کوی دانشگاه!

از کوی دانشگاه خبرهای خوبی به گوش نمی رسد. در شرایط حساس فعلی فقط همین مانده که حوادث گذشته کوی دانشگاه تکرار شود و دشمنان قسم خورده ما بهانه جدیدی برای سیاه نمایی پیدا کنند.

روزنامه قانون در مطلبی طنز با این مقدمه نوشت: خبر این است که طی چند شب گذشته موجی از سرقت دمپایی در ساختمان های کوی دانشگاه تهران (خوابگاه دانشجویی واقع در خیابان کارگر شمالی) به راه افتاده است. این در حالی است که اکثر دانشجویان ساکن کوی جدیدالورود هستند و همه ساکنان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا تحصیل می کنند.

دانشجویان می گویند در سال های گذشته مواردی از سرقت لب تاپ در کوی دانشگاه تهران گزارش شده بود اما در سال جاری کار به سرقت دمپایی کشیده شده. تازه دانشجوی دستبرد زننده بعدا اگر متوجه می شد لب تاپی که دزدیده دو هسته ای نیست یا رَمَش پایین است آن را برمی گرداند، اما اخیرا حتی در مواردی که دانشجوی مالباخته دمپایی اش را کنار لب تاپ از پایش درآورده بوده هم لب تاپ را نبرده اند و زده اند در گوش دمپایی.

خلاصه این روزها در کوی دانشگاه صدای جیغ دانشجویانی که پس از باز کردن در با جای خالی دمپایی هایشان مواجه می شوند بارها و بارها در طول روز به گوش می رسد. اکثر آنها از حال می روند و دوستانشان با آب قند بالای سرشان حاضر می شوند.

حراست کوی بیش از همه به دانشجویان رشته مهندسی مواد مشکوک است. سال بالایی های این رشته به شکل بیمارگونه ای به تجزیه انواع اشیا به مواد تشکیل دهنده شان علاقه نشان می دهند و چه چیزی بهتر از دمپایی پلاستیکی؟ کافی است یک فندک زیرش بگیرید تا به مواد تشکیل دهنده اش تجزیه شود.

دانشجویانی که پیش از این موقع ناهار سه سوت لباس می پوشیدند، می پریدند سر کوچه و ماست می خریدند، مدتی است غذایشان را بدون ماست می خورند. اگر قرار باشد به خاطر یک ماست 10 دقیقه بند کفش هایشان را باز و بسته کنند، پس کی به درسشان برسند؟

فقر لبنیات در دانشجویان فعلی بدون تردید در آینده ای نزدیک به افزایش عارضه پوکی استخوان در دکتر – مهندس های سراسر کشور منجر خواهد شد.

یکی از روسای سابق دانشگاه ها که به تازگی از کار برکنار شده، در حالی که ابروهایش را بالا داده و چهره پیروزمندانه ای به خودش گرفته بود، گفت: زمان ما از این اتفاق ها نبود و دانشجو با همان دمپایی ای که در دانشگاه پذیرفته می شد،  دکترایش را می گرفت.

تعدادی از دانشجویان مدعی شدند سرقت ها تنها به دمپایی دزدی محدود نمی شوند. آنهایی که عادت دارند با جوراب بخوابند صبح که بلند می شوند درمی یابند جوراب پایشان نیست. چند نفر از آنها نیمه شب در حالی که یکی داشته جورابشان را درمی آورده از خواب پریده اند اما سارق بلافاصله در دل سیاهی شب ناپدید شده است.

مناظره دوره آینده انتخابات ریاست جمهوری:

نامزد 1: سر ماجرای دزدیده شدن دمپایی های دانشجویان کوی، من به شما گفتم اجازه بدهید دانشجویان به خیابان ها بیایند و اعتراضشان را بکنند اما زیر بار نرفتید.

نامزد2: بله که مخالفت کردم. شما می خواستید گازانبری این بچه ها را محاصره کنید و کفش هایشان را از پایشان دربیاورید.

شب گذشته فردی که گونی بزرگی روی دوشش بود در حوالی میدان انقلاب توسط ماموران دستگیر شد. گونی او پر از دمپایی بود. پس از تحقیقات اولیه مشخص شد وی از دانشجویان ساکن کوی است. سارق در حالی که به شدت می گریست به ماموران گفت که همیشه دوست داشته نمکی – نان خشکی شود و دمپایی پاره بخرد اما پدرش به زور او را فرستاده دانشگاه و گفته باید دکتر شوی.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه قانون

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *