خانه » اخبار روز » اجتماعی » طنز: ساپورت یا چسبونک بی حیا

طنز: ساپورت یا چسبونک بی حیا

شاید خیلی از هموطنانی كه این مطلب را می خوانند دقیقا ندانند “ساپورت” چیست و چرا امروزه به محل مناقشه نیروی انتظامی و برخی از شهروندان محترم تبدیل شده است.

در گذشته این كلمه را بیشتر از زبان غلام پیروانی شنیده بودیم. او وقتی تیمش می برد می گفت “مسئولان خوب ساپورت كِردن” و وقتی می باخت هم می گفت “مسئولان خوب ساپورت نكِردن”. این ساپورت جدید اما آن ساپورت نیست. در واقع همان جوراب شلواری سابق خودمان است كه جنسش كمی متفاوت شده و چنان به بدن صاحبش می چسبد كه گویی عضوی از بدن اوست. افرادی كه عادت به استفاده از  شلوار کردی  دارند حتی 30 ثانیه هم نمی توانند ساپورت را تحمل كنند. به همین دلیل در برخی نقاط  كشور طی ماه های اخیر بیش از صد مورد مرگ در اثر نفس تنگی گزارش شده است.

ساپورت یا همان چسبونك بی حیا- واژه پیشنهادی ما تا قبل از آنكه جلسه رسیدگی به موضوع در فرهنگستان تشكیل شود- اولین بار در كشورهایی مورد استفاده قرار گرفت كه به لحاظ امنیتی وضعیت خوبی نداشتند.  عوض کردن  این شلوارها بیش از 45 دقیقه زمان می برد. به همین دلیل زورگیرها مجبور می شدند به گرفتن كیف پول، موبایل و سایر البسه فرد زورگیری شونده اكتفا كنند و شلوار برای خود او باقی می ماند. پوشیدن این شلوار هم بسیار زمان بر است. شما باید پس از عبور دادن پاچه ها از پنجه های پایتان، دو طرف كمر شلوار را بگیرید و همزمان با بالا كشیدن آن خودتان هم بالا بپرید. این عمل باید بیش از 30 مرتبه تكرار شود تا شلوار در اندام شما جا بیفتد.

 با این توصیف لازم است مادری كه می خواهد به صورت ساپورت پوش فرزندش را صبح زود به مدرسه ببرد یك ساعت زودتر از خواب بیدار شود. پوشیدن ساپورت هرچند نوعی ورزش صبحگاهی محسوب می شود اما خب پیرمرد و پیرزن طبقه پایین كه در خواب عمیق به سر می برند چه گناهی كرده اند؟ (اگر در طبقه همكف زندگی می كنید مانعی ندارد) حتما دقت كنید كه در آوردن چسبونك هم حداقل به یك دستیار و 120 متر فضا-زیربنای مفید- احتیاج دارد.

چراكه ممكن است صحنه هایی شبیه به باراندازهای متوالی در تشك كشتی بین آن دو شكل بگیرد. خوشبختانه در حال حاضر كشور ما به لحاظ امنیتی در شرایط خوبی به سر می برد و بانوان نباید با نگرانی از این مسئله به استفاده از پوشاك غربی روی بیاورند. دشمن وقتی ببیند ما همه ساپورت می پوشیم با خودش می گوید: «اینها را نگاه كن، آن قدر زیاد زورگیر دارند كه روزی چهار، پنج ساعت برای پوشیدن و عوض کردن  شلوار وقت می گذارند.» لذا نیروی انتظامی این دوستان را برای لحظاتی به داخل ماشین راهنمایی می كند تا بیشتر به كارشان فكر كنند. اما متاسفانه دیده شده كه كف همان ماشین هم برخی از بانوان ساپورت بساط كرده و به دیگر سرنشینان فروخته اند.

از آنجایی كه این مطلب پتانسیل بالایی برای سانسور شدن دارد، جا دارد درپایان با ذكر یك توصیه مثبت و آموزنده كمی تعدیلش كنیم. نپوشید لطفا…نكنید این كار را… اگر صلاح بدانند خودشان برایتان تولید می كنند و مثل كرم حلزون یا دستگاه دراز و نشست با یك تماس كوتاه جلوی در خانه تحویلتان می دهند

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه قانون

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. با حااااااااااااااااااااال بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *