خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » مرد متجاوزی که از نام جاستین بیبر استفاده می کرد!! +عکس

مرد متجاوزی که از نام جاستین بیبر استفاده می کرد!! +عکس

براساس گزارش پلیس بین الملل متجاوز مطرح که کودکان دختر و پسر ۹ سال را پس از شکار از سراسر دنیا مورد سوءاستفاده جنسی قرار می داد، دستگیر شد.

رابرت هانز که به عنوان بزرگترین متجاوز اینترنتی توسط پلیس بین المللی شناسایی و دستگیر شد، قربانیان خود را از آسیا و اروپا و آمریکای شمالی انتخاب می نمود

مرد متجاوزی که از نام جاستین بیبر استفاده می کرد!! +عکس

او از نام مستعار هنرمند و خواننده جوان و مطرح اروپایی جاستین بیبر ستاره پاپ به جای نام خود برای جذب و فریب دادن قربانیان خود استفاده می کرد حتی در مواردی از تصویر این خواننده پاپ که طرفداران بی شماری در سراسر دنیا به ویژه موارد یاد شده دارد به جای تصویر خود در پست های الکترونیکی خود به ویژه فیس بوک و توئیتر استفاده می نمود.

وی با تسلط کامل به زبان های کره ای و چینی و قربانیان خود را که از نوجوانان طرفدار این خواننده پاپ بودند انتخاب و پس از آشنایی و قرار به منطقه مورد نظر سفر کرده و قربانی ساده لوح به خیال آنکه با جاستین بیبر قرار ملاقات دارد بی صبرانه به انتظار وی در اتاق هتلی که رابرت به صورت اینترنتی در شهر مورد نظر رزرو کرده بود لحظه شماری می کرد که با حضور رابرت کاخ آرزوهای قربانی فرو می ریزد.

این متجاوز ۳ سال به این شیوه قربانیان خود را در سال های ۲۰۱۲،۲۰۱۱،۲۰۱۰ شکار می نمود.

پس از دستگری وی از کامپیوتر شخصی اش بیش از ۸۰۰ فیلم که از قربانیان خود در حین انجام عمل بی شرمانه اش تهیه کرده بود بزرگترین شبکه تولید فیلم های مستهجن را نیز از آن خود کرده بود که به صورت اینترنتی این فیلم ها و تصاویر را در ازای چند دلار به فروش می رساند و صرف هزینه سفر و رزرو اتاق های هتل می کرد.

این شکارچی که در یک عملیات با هماهنگی پلیس بین الملل اینترپل صورت گرفت در تاسمانی جایی که وی با یک دختر ۱۴ساله قرار داشت اواخر سال ۲۰۱۲ شناسایی و دستگیر شد.

پس از تکمیل پرونده وی در دادگاهی که روز گذشته در شهر میدلز بورو در شمال شرقی انگلستان تشکیل شد به اعدام پس از ۱۴ سال زندان محکوم شد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. نمی دونم چی بگم من دیوونم

  2. موافقم با نظرت

  3. هردوشون سروته یه کرباسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.