خانه » کامپیوتر و اینترنت » مایکروسافت موزیک کاور را برای شیفتگان موسیقی معرفی کرد

مایکروسافت موزیک کاور را برای شیفتگان موسیقی معرفی کرد

مایکروسافت به تازگی تایپ کاور و تاچ کاور جدید خود را به همراه کاور باتری دار و داک استیشن برای تبلت های Surface 2 و Surface Pro 2 معرفی کرد. اما شاید بتوان حرکت بزرگ مایکروسافت را حضور در حوزه ی موسیقی نامید، چراکه این شرکت کاور جدیدی را موسوم به موزیک کاور معرفی کرد.

این کاور با حذف کلید های سنتی و جایگزینی آن ها با کلیدهای و کنترلرهای مورد نیاز DJها یک کاور جدید را برای علاقمندان موسیقی طراحی کرده است. این کاور جدید دسترسی به تنظیمات موسیقی را به سادگی میسر می کند و کلیدهای آن همچون تاچ کاور، لمسی هستند.

آیپد اپل دارای اپلیکیشن هایی برای تنظیم موسیقی است اما مایکروسافت خود وارد این حوزه شده و با تولید این ابزار سعی در تغییر نگرش ها به تبلت ها به عنوان یک وسیله ی صرفا مصرفی داشته و در پی وارد کردن تبلت ها به چرخه ی تولید محصولات فرهنگی و هنری است.

مایکروسافت موزیک کاور را برای شیفتگان موسیقی معرفی کرد

برخلاف کاربرد متفاوت این کاور، مایکروسافت مشخصات کلی آن، همچون ضخامت را در اندازه ی ضخامت سایر کاورها نگه داشته است. کیت موسیقی سرفیس، قابلیت اتصال به سرفیس پرو ، سرفیس پرو 2 و سرفیس 2 را دارا بوده و به همراه سایر لوازم جانبی مایکروسافت در تاریخ 30 مهر به بازار عرضه خواهد شد هم اکنون مایکروسافت در این رقابت برای کسب موفقیت و اعتبار در میان اهالی موسیقی است.

اگر شما نیز در آرزوی خرید یکی از این کاورها هستید، می توانید با تولید یک رمیکس و منتشر نمودن آن در Vine شانس خود را برای برنده شدن یک سرفیس 2 به همراه موزیک کاور آزمایش کنید.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: زومیت

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.