خانه » فناوری های نوین » عرضه محدود گلکسی نوت 3 با نمایشگر منعطف (نشکن) در ماه آینده؟

عرضه محدود گلکسی نوت 3 با نمایشگر منعطف (نشکن) در ماه آینده؟

قبلا شایعه عرضه گلکسی نوت ۳ با نمایشگر منعطف (یا به اصطلاح نشکن) را شنیده بودیم. ولی به نظر می رسد این دیگر یک شایعه نیست. گویا Asian Daily توانسته تایید عرضه این محصول را از سخنگوی سامسونگ بگیرد و گلکسی نوت ۳ با نمایشگر منعطف، ماه آینده به صورت محدود عرضه خواهد شد.

طبق گزارش ها سامسونگ و الجی تقریبا آماده عرضه محصولاتی با نمایشگرهای منعطف هستند. البته این به معنای منعطف بودن خود محصول نیست، چرا که هنوز تا منعطف شدن بدنه، باتری و بورد اصلی دستگاه فاصله داریم. در اینجا منعطف بودن نمایشگر، یعنی شیشه ای نبودن آن و در نتیجه مقاومت در مقابل فشار و ضربات وارده. به بیان دیگر، نمایشگری تقریبا خدشه ناپذیر که باعث سبک شدن دستگاه نیز می شود.

در حاشیه این خبر اشاره داشته باشیم که گلکسی S5 نیز در دست توسعه است و می تواند اولین موج از پرچمداران سامسونگ با بدنه فلزی باشد. حالا احتمال نشکن بودن نمایشگر را نیز به آن اضافه کنید تا ببینید سامسونگ چه پتانسیلی برای بازاریابی خواهد داشت. ضمنا دو چیز دیگر را هم فراموش نکنید؛ یکی سنسور ایزوسل برای دوربین بهتر، و دیگری جبران افزایش وزن احتمالی تلفن با منعطف شدن نمایشگر.

به نظر می رسد با کنار هم قرار دادن چند خبر، توانسته باشیم سرنخ هایی درباره محصولات آینده سامسونگ به دست بیاوریم. نظر شما چیست؟

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: نارنجی

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *