خانه » اخبار روز » نجات معجزه آسای یک دختر بچه 3 ساله

نجات معجزه آسای یک دختر بچه 3 ساله

دختر بچه ای 3 ساله که از طبقه پنجم یک ساختمان در شهرک ولی عصر تربت حیدریه سقوط کرده بود توانست جان سالم بدر ببرد.

مادر این کودک 3 ساله که نامش زینب است در مورد چگونگی وقوع حادثه اظهارکرد: من برای لحظاتی از منزلمان که در طبقه پنجم است رفتم بیرون و وقتی برگشتم دیدم دخترم چهارپایه را گذاشته و خود را از پنجره آپارتمان آویزان کرده است و تا خواستم کمک کنم به پایین پرتاب شد، هنگامی خودم را به پایین رساندم دیدم مردم دخترم را به بیمارستات منتقل کرده اند.

 وی در مورد وضعیت جسمانی دخترش گفت: پای دخترم شکسته و هنوز به طور قطعی نمی دانم وضع جسمانی اش چگونه است.

پدر این دختر حادثه دیده نیز گفت: آپارتمانی را که یک هفته است به ما تحویل داده اند موارد ایمنی در آن رعایت نشده است، قفل درب و پنجرها درست نیست و درب و پنجرهای آهنی دیگر هم که در محوطه این مجتمع رها شده است بسیار خطرناک است بطوریکه اگر دخترم چند سانتی متر آنطرف تر سقوط می کرد دقیقا روی همه این درب و پنجره های آهنی فرود می آمد و معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد.

دکتر امیر اسلامیان رئیس بیمارستان تامین اجتماعی تربت حیدریه که حادثه دیده به آنجا منتقل شده است نیز گفت: دختر بچه ای 3 و نیم ساله به علت سقوط از بلندی به بیمارستان تامین اجتماعی منتقل شده است.

وی افزود: این کودک از ارتفاع 12 متری سقوط کرده است، معمولا پرت شدن از چنین  ارتفاعی حتی برای افراد بزرگسال اتفاقات ناگواری مثل ضربه مغزی و شکستگی هایی در نقاط بدن و خونریزی را به دنبال دارد.

وی افوزد: خوشبختانه با ویزیتی که 5 همکار متخصص بیمارستان ما از کودک انجام داده اند مشخص شد که بیمار سالم است و مشکل خاصی ندارد و فقط یک شکستگی مختصر در رانش ایجاد شده که بزودی مرخص می شود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *