خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 6 مهر 1392

فال روز شنبه 6 مهر 1392

فروردین:

از کسی بخواهید که در پروژه هایتان کمکتان کند. هیچ کس برای کمک داوطلب نخواهد شد، ولی باید از آنها درخواست کمک کنید.  حتما از دیگران کمک بخواهید تا بتوانید در زمان مناسب همه چیز را تمام کنید و به مهمانی هایتان برسید. معشوقه تان را با خود ببرید و به بودنش در کنارتان افتخار کنید.

 

اردیبهشت:

به اطرافتان نگاه کنید و کلید سازش و انگیزه را پیدا کنید. همیشه اوضاعتان خوب نیست و گاهی افرادی هستند که می توانند در مواقع نیاز کمکتان کنند.  یادتان باشد که همکارانی هستند که از شما پیشی می گیرند، باید به آنها برسید.

 

خرداد:

آیا از دنده ی کج بیدار شده اید؟ خیلی بدخلق هستید و این باعث ترس خانواده تان شده است. انقدر با اخم و تخم در خانه نگردید. چیزی بخورید که بتواند اعصابتان را آرام کند. یک بچه را در اغوش بگیرید بد نیست.

 

تیر:

سعی کنید وقتی دیگران پشت سرتان صحبت می کنند باور نکنید. فقط گوش ندهید.آنها نمی دانند چه می گویند و سخن چینی هایشان فقط کسالت و کلافگی می آورد.

 

مرداد:

فروتن باشید و بدانید که اگرچه کارتان را خیلی خوب انجام می دهید، ولی در رشته ی خیلی خوبی فعالیت ندارید. بگذارید دیگران بدانند که در قلبتان چه می گذرد و به آنها شانس این را بدهید که اوضاع را بهتر کنند. امروز کمی درباره ی هستی یاد بگیرید. به دانش آن به زودی نیاز پیدا خواهید کرد.

 

شهریور:

سعی کنید امروز اگر همه چیز بر وفق مرادتان نبود ناراحت نشوید. به آینده امیدوار باشید. این ماه ماه خیلی خوبی است تا درمورد طبیعت و برداشت محصول چیزهایی یاد بگیرید.

 

مهر:

امروز می توانید در رابطه تان آغازی دوباره داشته باشید. به نظر می رسد که هیچ چیز خوب پیش نمی رود ولی اگر سازش داشته باشید، ارتباط برقرار کنید و خودتان باشید می توانید کسی را بیابید که عاشقتان باشد. هرکاری که مورد نیاز است را انجام بدهید تا دوست داشتنی باشید.

 

آبان:

اگر امروز بخواهید خودتان را در یک گروه جای بدهید حتما شما را رد خواهند کرد. آنها شما را نمی خواهند و شما هم واقعا نمی خواهید با آنها باشید. گروهی را بیابید که مناسب شخصیتتان باشند و کارهایی که دوست دارید را انجام بدهند. گروهی را بیابید که اهل مطالعه باشند، خردمند باشند و به سخن چینی نپردازند.

 

آذر:

می بینید که همه چیز اگر اجازه بدهید شما را به پایین می کشند. اگر مثبت اندیش و متمرکز باشید در خانه و محل کار اوقات بهتری خواهید داشت. شب به بیرون بروید و با افرادی شام بخورید که دوستتان دارند. خوب نیست که وقتی ناراحتید تنها باشید.

 

دی:

قبل از بدست آوردن نظری خاص به تمام جنبه های موضوع بیندیشید. در محل کار شرایط بسیار مهمی پیش می آید و شما باید قبل از هر کاری تمام اطلاعات و حقایق را بدانید. به خانه بروید و آرام باشید.

 

بهمن:

امروز روز تنبلی دارید! بنشینید و چندین ساعت هیچ کاری نکنید. بعد از استراحت می توانید بیرون بروید و کمی خرید کنید، قدم بزنید و یا بدوید. خوب است که اوقات بیکاری داشته باشید تا کاملا حالتان خوب شود. کسی را به شام دعوت کنید که شبیهتان است.

 

اسفند:

آنهایی که در اداره هستند خیلی بداخلاق شده اند. از آنجایی که اضافه حقوق نگرفتند خیلی عصبانی هستند. شاید بخواهید آرامشان کنید، ولی بهتر است که پشت میزتان بنشینید و فقط لبخند بزنید. می دانید که رفتار کودکانه فقط باعث اخراجشان می شود!

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.