خانه » اخبار روز » ماجرای قتل هولناک دختر دو جنسه ایرانی

ماجرای قتل هولناک دختر دو جنسه ایرانی

مرد جنایتکار که پس از ارتباط با دختر دوجنسه او را به قتل رسانده بود به زودی در دادگاه کیفری محاکمه می شود.

 ۲۳ بهمن سال ۹۰ ماموران پلیس به آپارتمانی در حوالی سیدخندان رفتند تا درباره قتل دختر جوانی تحقیق کنند.

آنها وقتی به محل حادثه رسیدند جنازه را در حالی مشاهده کردند که روی تخت افتاده بود و شواهد حکایت از خفه شدن او داشت. کارآگاهان متوجه شدند مقتول دختری به نام نرگس است که به تنهایی زندگی می کرده. هیچ یک از اهالی ساختمان روز حادثه متوجه ورود فرد غریبه نشده بودند اما آنها گفتند نرگس رفت وآمدهای زیادی داشت. کارآگاهان در جریان تجسس ها مادر نرگس را که در شمال کشور زندگی می کرد شناسایی و از او بازجویی کردند.

این زن گفت: «دخترم دوجنسی بود و از این موضوع به شدت رنج می برد. او دو سال قبل از شهر خودمان به تهران آمد و از آن به بعد تنها زندگی می کرد. من از افرادی که با وی در ارتباط بودند خبر ندارم و نمی دانم او را چرا و چگونه کشته اند.» کارآگاهان که مطمئن بودند قتل از سوی فرد آشنایی انجام شده است، به نگهبان ساختمان محل سکونت نرگس مظنون شدند. سالم بودن در ورودی خانه هنگام کشف جسد و دست نخورده ماندن وسایل از جمله دلایلی بود که فرضیه قتل توسط فرد آشنا را قوت می بخشید.

مرد سرایدار در حالی بازداشت شد که شکی وجود نداشت انگیزه قتل موضوعی غیر از سرقت و به احتمال زیاد اختلافات شخصی است. مرد سرایدار در بازجویی ها اتهام قتل را رد کرد و گفت از چیزی خبر ندارد . ماموران به تحقیق از او ادامه دادند تا اینکه مظنون اعتراف کرد با نرگس رابطه داشته است. او گفت: «قتل کار من نیست و نمی دانم آن روز چه کسی به خانه نرگس رفت.» چند ماه تحقیق از مرد سرایدار سرانجام به اثبات بی گناهی وی منجر و این مرد آزاد شد.

به این ترتیب تحقیقات بار دیگر به نقطه صفر بازگشت و این بار افسران جنایی تصمیم گرفتند با بررسی  مکالمات تلفنی مقتول فهرستی جدید از مظنونان احتمالی تهیه کنند. این کار به شناسایی ۱۶ مرد منجر شد و کارآگاهان در میان این افراد به جوانی به نام احمد بیش از بقیه شک بردند زیرا احمد جزو آخرین افرادی بود که با نرگس مکالمه تلفنی داشت.

زمانی که ماموران با احمد تماس گرفتند متوجه شدند این مرد خطش را واگذار کرده است.

شخصی که تلفن را جواب داد گفت از دوستان احمد است و او را می شناسد. این مرد توضیح داد: «این خط قبلا برای من بود و آن را به احمد فروختم اما او بعد از مدتی بدون هیچ توضیحی خط را پس داد. من هم مخالفتی نکردم.» ماموران با راهنمایی های این فرد نشانی هایی را از احمد به دست آوردند و متوجه شدند او چندی قبل از همسرش جدا شده است. همسر سابق متهم وقتی تحت بازجویی قرار گرفت شوهرش را به فساد اخلاقی متهم کرد و گفت: «احمد روابط خارج از ازدواج داشت و مدتی پیش از جدایی فهمیده بودم با دختری به نام نرگس در ارتباط است به همین دلیل تصمیم گرفتم از او جدا شوم.»

واگذاری خط تلفن همراه و اظهارات همسر سابق احمد سبب شد سوء ظن نسبت به این مرد تقویت شود و ماموران وی را بازداشت کنند. احمد در دور اول تحقیقات مدعی شد از ماجرای قتل خبری ندارد اما کارآگاهان به بازجویی از او ادامه دادند تا اینکه مرد جوان بالاخره اسرار جنایت را فاش کرد.

احمد در اعترافاتش به ماموران گفت: «مدتی بود با نرگس رابطه داشتم تا اینکه همسرم موضوع را فهمید و به همین دلیل از من جدا شد. این اتفاق موجب شد از دست نرگس عصبانی شوم. روز حادثه به خانه او رفتم. نمی دانم نرگس چرا یکدفعه عصبانی شد و دادوفریاد کرد این رفتار او در حالی که از قبل نیز نسبت به وی کینه داشتم مرا هم عصبانی کرد و در حالی که نرگس خوابیده بود لباسی را برداشتم و دور گلویش گره زدم. آن را آنقدر فشار دادم تا نرگس خفه شد. بعد از اطمینان از مرگ او جسد را همان جا رها و به سرعت فرار کردم.»

متهم به قتل در ادامه تحقیقات صحنه جرم را بازسازی و جزئیات جنایتش را برای بازپرس ویژه قتل نیز توضیح داد. وی سپس با قرار بازداشت روانه زندان شد و پرونده مراحل قانونی خودش را طی کرد تا اینکه هفته جاری در اختیار قضات شعبه ۷۴ دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. بنا براین گزارش احمد به زودی پای میز محاکمه می رود و از خودش دفاع خواهد کرد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پایگاه خبری رسانه قانون

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

86 دیدگاه

  1. همش تقصیر مرده

  2. اخه همه فضولن دوجنسه چیه. بخدا هیچی نیست . فقط اعصاب خوردی. فکر میکنن همش در حال سکس با این و اون. نه عزیزان . چرا انقدر ادمها به ادمهای هرمافرویدیت انقدر توجه دارن. حالا اگه یه نفر کاری میکنه و چهره دو جنسه ها رو خراب میکنه .جای خود داره.

  3. امیر حسام خان.

    برای همه شما ها متاسفم.همین.

  4. دوجنسه يعنى چى؟من نفهميدم اخر

  5. واقعا هرچی داریم جلوتر میریم به جای پیشرفت عقب ماندگیمون بیشتر میشه
    متاسفانه.این ادم دوجنسه که گناهی نداره مردها بی بند و بار شدن و با چشم ناپاک ناموس مردم رو دید میزنن متاسفانه هرچی جلوتر میرویم امار طلاق به خاطر هیز بودن مردها هرروز بیشتر و بیشترمیشه کاش اقایون با خواندن وقایع گذشته عبرت بگیرن و حتی خانمها حواسشون باشه اگه پایه زندگیشون لرزید پایه زندگی کسی دیگه رو خراب نکنن کااااااش…..

  6. حالت خوش نیست انگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *