خانه » اخبار روز » اجتماعی » داشتن تجهیزات ماهواره ای ممنوع است

داشتن تجهیزات ماهواره ای ممنوع است

معاون اجتماعی ناجا در مورد برخورد با دارندگان تجهیزات ماهواره ای، گفت: قانون تغییری نکرده و تجهیزات ماهواره ای کماکان ممنوع است اما شاید نوع برخورد ناجا فرق کرده باشد.

سردار سعید منتظرالمهدی در نشست خبری در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات رئیس جمهور در نیویورک در مورد اینکه آیا استفاده از تجهیزات ماهواره ای آزاد شده است یا خیر، گفت: قانون تغییری نکرده، برخوردها با دارندگان تجهیزات ماهواره ای کماکان انجام می شود اما ممکن است برخورد نیروی انتظامی با دارندگان تجهیزات ماهواره ای فرق کند.

وی در پاسخ به سؤالی در مورد گشت ارشاد و گشت نسبت، گفت: حجاب امری اجتماعی است و ناجا هم تلاش می کند که در پدیده حجاب از روش های اقناعی و تشویقی استفاده شود.

منتظرالمهدی در ادامه تأکید کرد: قانون 23 دستگاه را در مسئله حجاب و عفاف مسئول دانسته و اگر دستگاه های مختلف به وظیفه خود عمل می کردند نیازی به اقدامات پلیسی نمی شد.

وی تأکید کرد: با مسئولان دولت جدید چندین جلسه در حوزه عفاف و حجاب تشکیل شده است و کار گروه های خاص با حضور روانشناسان، جامعه شناسان و سایر کارشناسان مشغول بررسی نظرات مختلف در مورد حجاب و عفاف هستند.

وی افزود: اگر قرار باشد قانون حجاب و عفاف تغییری کند قطعاً  مأموریت پلیس کمتر خواهد شد.

معاون اجتماعی ناجا در مورد خبری مبنی بر راه اندازی شبکه تلویزیونی نیروی انتظامی گفت: ما قصد نداریم شبکه ای تأسیس کنیم همکاری ما با صداوسیما عالی است و نیازی به داشتن شبکه ای جداگانه نمی بینیم.

وی با اشاره به نظرسنجی مؤسسه گالوپ گفت: ما خود سؤال این مؤسسه در مورد اینکه آیا شب هنگام در هنگام قدم زدن احساس امنیت می کنید یا خیر را از مردم خودمان پرسیدیم و مشخص شد که تنها زنان 4 کشور جهان و مردان 3 کشور از زنان و مردان ما احساس امنیت بیشتری می کنند.

منتظرالمهدی در پایان عملکرد پلیس ایران را در سه محور استفاده از سرمایه های اجتماعی، استانداردسازی رفتار و پویاسازی نیروی انتظامی عنوان کرد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *