خانه » سرگرمی » فال روز سه شنبه 9 مهر 1392

فال روز سه شنبه 9 مهر 1392

فروردین:

امروز این قابلیت را دارید که به آسانی کنترلتان را از دست بدهید. اگر اوضاع آنطور که می خواهید نباشد به راحتی اعصابتان خورد می شود. ممکن است امروز درمورد اخباری که به شما می رسد هیجان زده شوید، اما اگر فرضیاتتان اشتباه بود به وحشت نیفتید. سعی کنید اعصابتان را کنترل کنید و در محل کار و خانه از شرایطی که به توجهتان نیاز دارد مراقبت کنید. با یک شیوه ی کنترل شده این رخدادها را در دستانتان بگیرید.

 

اردیبهشت:

امور مالی بنظر خیلی خوب می آیند. هنگام پس انداز و خرج کردن پولتان از حس ششمتان استفاده کنید. همین که روز امور مالیتان کار میکنید مراقب سلامتیتان هم باشید. استرس اضافی همیشه هنگام عصر قبل از خوابیدنتان شما را بیمار میکند. خیلی مشغول مادیات نشوید و به هیچ وجه نوشیدنی های الکل دار مصرف نکنید.

 

خرداد:

شما خیلی ایده آل گرا هستید. اما هنگام نزدیک شدن به وظایف کاری می توانید خیلی مرد عمل باشید و از منطقتان استفاده کنید. یکی از نقطه های قدرتتان انرژی فراوانی است که دارید و این می تواند کمک کند که کارهای نسبتا سخت را انجام دهید. بسیار مشتاق این هستید که در کارهای روزانه تان نتایج مثبتی بگیرید و به آینده تان خیلی توجه دارید.

 

تیر:

شاید بخواهید درمورد رفتار محافظه کارانه تان تجدید نظر کنید. خط مشیتان با افراد اداره کمی اوضاع داغی به خود می گیرد و به اندازه کافی زرنگ نیستید که در مورد سیاست بحث کنید. سعی کنید که زمین معتدلی پیدا کنید و فقط با یادگرفتن عقاید مختلف لذت ببرید. امشب به یک قرار اجتماعی بروید و یک همسایه جدید را ملاقات کنید. شاید تبدیل به یک دوست خیلی صمیمی شود.

 

مرداد:

امروز حس ششمتان خیلی قوی شده است. امروز به نظر می رسد که درون دیگران را می بینید و احساس می کنید که تقریبا همه را می شناسید. این می تواند کمی سراسیمه تان کند، ولی می تواند باعث روشن شدن ذهنتان نیز بشود. در یک قرار کاری یک کارمند جدید را خواهید دید و احساس می کنید که دیدن او باعث شدید شدن تپش قلبتان می گردد. این مساله سریعا برای قلبتان پشیمانی به بار می آورد که ممکن است درمورد انتخاب معشوقه تان اشتباه کرده اید. البته همین است که هست!

 

شهریور:

امروز سعی کنید با فرزندانتان کمی قاطع تر برخورد کنید. شاید ببینید که اگر خیلی بخشنده باشید امروز مجبور خواهید بود که دردسر زیادی را متحمل شوید. شاید این قضیه حیرت زده تان کند که اگر قوانین و قواعدی را برایشان تعریف کنید، تبدیل به پدر یا مادر خیلی بهتری خواهید شد.

 

مهر:

امروز هنگام باز کردن کیف پولتان خیلی محتاط باشید. امروز مسایل مادی کمی دشوار هستند و باید از هرگونه خریدی اجتناب کنید. اطلاعات بیشتری درمورد چیزهایی که می خواهید بخرید پیدا کنید. پولتان را پس انداز کنید و هرکار که می خواهید بکنید. اگر به کسی پولی قرض داده اید آنرا مطالبه کنید. اگر سعی میکنید که اعتبار خیلی خوبی برای خودتان دست و پا کنید، حتما تمام صورت حساب ها را به موقع پرداخت کنید.

 

آبان:

کسی در زندگیتان وجود دارد که با خرد فراوانش می تواند شما را از مخمصه های شخصیتان بیرون بکشد. به حرف هایش گوش کنید و هرکاری که می گوید بکنید. ایده ی گرفتن انتقام را از ذهنتان بیرون کنید که باعث عذابتان می شود. به فرد دیگری فکر کنید و این افکار را به شدت از ذهنتان دور کنید. وقتی به دنبال انتقام باشید هیچوقت پیروز نخواهید شد. امروز خیلی خوب کار نمی کنید. این باعث می شود که سابقه تان کمی خراب شود. مراقب باشید که کارتان را با هدفی باارزش انجام دهید.

 

آذر:

دوستی ها همیشه خوب و مفید هستند. اگر با فرزندانتان رابطه خوبی برقرار کنید در تربیتشان هم خیلی کمکتان خواهد کرد. امروز منعطف باشید. صبور باشید و سعی کنید بفهمید که در زندگی فردی که مدنظرتان است چه می گذرد. این باعث به وجود آمدن توازن و ثبات در زندگیتان می شود. یاد بگیرید در خانه و محل کار مذاکره کنید. اینطوری موفق خواهید شد.

 

دی:

ممکن است امروز حمایت مالی غیر منتظره ای به شما برسد. این باعث بهبودی شرایط مالیتان می شود. تمام احساستان را خرج رابطه تان کنید تا در آینده به مشکل بر نخورید. با افراد اداره خوب تا کنید تا همه چیز مرتب باشد. اگر روابط کاریتان را از ناسازگاری دور کنید کار برایتان خیلی ساده تر خواهد شد.

 

بهمن:

امروز در عالم هستی تاثیر پویایی وجود دارد. این تاثیر می تواند کمک کند که از مشکلات مالی فوریتان فرار کنید. برای پرداخت یک بدهی قدیمی پول بدستتان می رسد. اگر از شما خواستند که به مسافرت بروید درخواست یک پاسپورت کنید. خواهید دید که مشکلات و تاخیرهایی دارید که باعث می شود که نتوانید وظایف مربوط به مسافرتتان را انجام دهید. با بحث کردن درباره ی مشکلات رابطه تان را سرپا نگه دارید. سعی کنید همیشه محکم بایستید. گریه نکنید.

 

اسفند:

امروز هنگام استفاده از استعدادهای دیپلماتیکتان موفق خواهید شد. شما دارای یک حس درونی قوی درباره ی روابط انسانی و افکار دیگران هستید. امروز از جروبحث و روابط نزاع آمیز دوری کنید. سعی کنید به دوستانتان تکیه کنید. دوستان درمورد تعهدات و وظایفی که در زندگی روزانه تان دارید به شما کمک می کنند. وابستگی های احساسی را به ویژه با کسانی که دوستشان دارید حفظ کنید. سریعا تمام جریمه ها و صورت حساب ها را در موعد مقررشان پرداخت کنید.

تهبه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *