خانه » اخبار روز » نظر مردم آمریکا درباره مذاکره با ایران چیست؟

نظر مردم آمریکا درباره مذاکره با ایران چیست؟

تازه ترین نظرسنجی انجام شده توسط شبکه سی  ان ان نشان می دهد که سه چهارم مردم آمریکا از مذاکرات مستقیم با ایران برای حل و فصل موضوع هسته ای استقبال و حمایت می کنند.

 بیش از سه چهارم مردم آمریکا نیز که در نظرسنجی سی ان ان شرکت داشته اند حمایت خود را از برگزاری مذاکرات مستقیم با ایران برای حل و فصل مساله هسته ای اعلام کرده اند.

به ژزارش این شبکه تنها یک پنجم افراد شرکت کننده در نظرسنجی شبکه سی ان ان مخالفت خود را مذاکره مستقیم با ایران در خصوص مساله هسته ای اعلام کرده اند. در این نظرسنجی مشخص شد که بیش از 87 درصد دموکرات ها و 68 درصد جمهوری خواهان آمریکا از مذاکره با ایران برای حل و فصل مساله هسته ای حمایت می کنند.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای نخستین بار از سال 1979 میلادی چند روز پیش به مدت 15 دقیقه مکالمه تلفنی با حسن روحانی رئیس جمهور ایران داشته است.

این گفتگوی تلفنی به زعم سی ان ان احتمال دستیابی به توافق بر سر برنامه هسته ای ایران را افزایش داده است. اوباما در این باره گفت، مذاکرات با ایران در مراحل ابتدایی قرار دارد و بر این باور است که دستیابی به توافق در خصوص برنامه هسته ای ایران امکان پذیر بوده و این مساله منجر به بهبود روابط دو کشور خواهد شد

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری تسنیم

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *