خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » نانسی‌ عجرم استار آکادمی را کلید می زند

نانسی‌ عجرم استار آکادمی را کلید می زند

نانسی عجرم خواننده کلیپ های مشهور عربی، پنج شنبه آینده در شبکه ال بی سی لبنان برنامه استار اکادمی را کلید می زند.

نانسی عجرم خواننده کلیپ های مشهور عربی پس از دو سال غیبت از حضور در تلویزیون و یا کنسرت، پنج شنبه آینده برنامه استار آکادمی شبکه های ماهواره ای “سی بی سی” مصر و “ال بی سی” لبنان را به طور مشترک کلید می زند.

این برنامه موسیقیایی که با هدف سرگرم کردن مردم تولید می شود، با اجرای هیلدا خلیفه، مجری لبنانی که به روابط غیراخلاقی شهره است، به مخاطبان ارائه خواهد شد.

آکادمی موسیقی “استار آکادمی” شبکه ماهواره ای “ال بی سی” لبنان در دوره های یک ساله برگزار می شود که در آن جوانان دوست دار موسیقی و آواز با هدف استعدادیابی، به اجرای برنامه زنده رقص و آواز می پردازند.

گفتنی است شبکه ماهواره ای “ال بی سی” وابسته به سعد حریری رهبر جناح 14 مارس و از مخالفان مقاومت اسلامی است که با دریافت هزینه های کلان از سران آل سعود و آل ثانی، تلاش زیادی برای به انحراف کشاندن جوانان مسلمان خاورمیانه دارد.

همچنین نانسی عجرم نیز از جمله خواننده های لبنانی است که به داشتن روابط غیراخلاقی با سران مرتجع عرب متهم است؛ اگرچه خود بارها این موضوع را تکذیب کرده، اما هر از گاهی یکی از اعضای ناراضی خاندان های سلطنتی منطقه، به گوشه ای از فساد مالی و اخلاقی سران مرتجع و برخی خواننده های حاشیه دار اشاره می کند.

گفتنی است این هفته دوره جدید آکادمی موسیقی “استار آکادمی” نانسی عجرم، با حضور 16 خواننده دختر و پسر عرب به مدت یک سال آغاز می شود. این تعداد، از میان نزدیک به ده هزار متقاضی برگزیده شده اند.

شبکه ماهواره ای من و تو نیز با تأسی از همین سیاست ارزش زدایی از جوانان ایرانی و فارسی زبان دنیا، آکادمی مشابهی را تحت نظر فائقه آتشین ـ گوگوش ـ راه اندازی کرده و همه ساله اقدام به جذب هنرجوی موسیقی و رقص و آواز می کند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: اخبار موسیقی ایران

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

 1. 
  مصاحبه ای در شبکه [الاسرائيليه] با دکتر اسرائيلى (مالحوم اخنوف) صاحب ایده : استارآکادمی!!!
  سوال اول از او پرسیده شد: امروز که تو بزرگترین آرزویت (استارآکادمی) را در مرکز سرزمین اسلامی برآورده کردی چه احساسی داری؟
  جواب داد: احساسم قابل توصیف نیست ولی خیلی از عمرمان را گرفت تا اینکه توانستیم به هدفمان برسیم.
  سوال: منظورت از اینکه (خیلی از عمرمان را گرفت) چیست؟ گفت: بله! سالها نشستیم تا توانستیم آن را وارد دولتهای غربی کنیم،سپس به دولتهای عربی…، وما میدانستیم که ایده مان به موفق ترین نقشه در روند دولت اسرائيلى تبدیل خواهد شد!! سوال: چرا مطمئن بودید که در این ایده موفق خواهید شد؟ در جواب گفت: زیرا میدانستیم مسلمانان امروز از دینشان دور شده و در این میان جوانان مسلمان نیز به برخی وظایف اسلامی متمایل شده که اگر از این پایبدتر و ملتزم تر میشدند دولت ما را نابود میکردند!! سوال: چرا حریص بر این بودید که (استارآکادمی) وسیله نفوذ به مسلمانان باشد؟ درجواب گفت: زیرا میخواهیم از دینشان فاصله بگیرند!! سوال: امروز بعد از استارآکادمی چه نقشه ای برای حمله به اسلام دارید؟ او با کمال تحدی و وقاحت گفت: برای جنگیدن با دختران مسلمان نقشه میکشیم!!!
  سوال:چرا دختران مسلمان نه مردان؟! گفت:زیرا میدانیم هرگاه (زن مسلمان) منحرف شد، یک نسل کامل در پی او منحرف خواهد شد! سوال: جنگتان با زن مسلمان را چگونه توصیف میکنید؟ گفت: ما امروز بر فاسدکردن عقل و فکر و جسم (زن مسلمان) حریص هستیم تا ساختن تانک و هواپیماهای جنگی!!! و بر مشغول کردنشان با دستگاه بلاک بیری و برنامه های دیگر همکاری کردیم واین بخشی از نقشه ما بود!!! سوال:آیا در ستارآکادمی ه هم اکنون در لبنان برپا شده دست دارید؟ گفت: حتما، زیرا ما هرروز مبلغ زیادی از پول را به آنهامیبخشیم و این پیوسته زیر نظر و کنترل ماست!!! و در پایان مصاحبه از او پرسیده شد به امت اسرائيلیمان چه سخنی داری و چه مژده ای به آنها میدهی؟ گفت: از غفلت و خواب امت اسلامی به نفع خود استفاده کنید،زیرا آن امتی است که هرگاه بهبود یافت در طی چند سال آنچه در قرنها از او گرفته و سلب شده را باز میگرداند!!!

  ای درک کند

 2. عباس قلعه نوی

  عمرأ.نانسی عجرم خیلی باشخصیته اگرهرکاری بکنه راستش ومیگه براش حاشیه درست نکنید

 3. جيييييييييييييييييييييغ!!!!!نانسي من اينكاره نيييييييييييييس… من ديوونه وار عاشق صدا وقيافه ي نانسي ام!!بهترين خواننده ي عربه!خيليم از اون هيفاي بيريخت و مغرور و ازخودراضي سر تره!!

 4. saseporde jan etefaghan manam rajebe in khanande haye arab shenide bodam vali dar morede hayfa vali engar nansi ham in karasto khodeto narahat nakon

 5. از نظر شما کلآ همه فاحشه و …. هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *