خانه » گوناگون » مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

این روزها در فرانسه مردم این کشور حسابی از دست یک زن و شوهر عصبانی هستند و می خواهند آنها اعدام شوند. زن و شوهری که افکار عمومی این کشور را فریب داده اند و از حس نوع دوستی مردم سوء استفاده کرده اند.

در سایت های اینترنتی و شبکه های اجتماعی چند ماهی بود که مردم همه به دنبال پیدا کردن دختر کوچکی بودند که پدر و مادرش می گفتند در یک پارک دزیده شده و دیگر خبری از او ندارند.

در طول پنج ماه گذشته به همین خاطر گروه های مختلفی تشکیل شدند تا با پخش عکس های این دختر ۵ ساله، خانواده او را برای پیدا کردن فرزندشان کمک کنند. خیلی از سایت ها به همین خاطر پر از عکس های این دختر کوچک به نام فیونا شده بود و مردم از هم برای پیدا کردن نشانه ای از هم کمک می خواستند.

مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

مادر این بچه در طول ماه های گذشته بارها با رسانه های مختلف مصاحبه کرده بود و با اشک ریختن از مردم می خواست که کمک کنند تا بتواند بچه اش را بار دیگر در آغوش بگیرد. سیسیل بورگن،۲۵ ساله در یکی از آخرین مصاحبه هایش در حالی که اشک می ریخت به خبرنگاران گفت: من فقط چند دقیقه روی نیمکت پارک از خستگی خوابم برد و وقتی بیدار شدم دخترم را دیگر پیدا نکردم.

مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

حالا اما مشخص شده که مادر این بچه و ناپدری اش این دختر را کشته بودند و در تمام ۵ ماه گذشته برای مظلوم نمایی و گمراه کردن پلیس فیلم بازی می کردند و از احساسات مردم سوء استفاده می کردند.

مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

مادر ۲۵ ساله این بچه و همسرش با تحقیقات پلیس به تازگی اعتراف کردند که سیسل ۵ ساله را کشته اند. نیروهای پلیس در حال جستجو در محوطه جنگلی هستند که گفته می شود جنازه او در آنجا دفن شده است. این زن و شوهر تحت بازجویی پلیس روایت های مختلفی درباره نحوه کشتن این بچه و محل دفن او گفته اند اما حالا جستجو برای یافتن جنازه فیونا ادامه دارد.

مردم فرانسه از این زن و شوهر متنفرند +تصاویر

گزارش ها نشان می دهد که احتمالاً این بچه زیر کتک های ناپدری اش جانش را از دست داده و این زن و شوهر با همدستی جنازه او را خاک کرده اند. تلاش نیروهای پلیس برای پیدا کردن جسد فیونا تاکنون به نتیجه نرسیده و قرار است به زودی بار دیگر منطقه مورد بررسی قرار بگیرد.برخی می گویند این زن و شوهر تحت تأثیر مواد مخدر و مشروبات الکلی دست به کشتن این بچه ۵ ساله زده اند. حالا فضای مجازی سایت های فرانسوی و افکار عمومی این کشور به شدت از این زن و شوهر متنفر هستند و خیلی ها خواستار صدور حکم اعدام برای آنها شده اند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

  1. کپک بزنید الهی اون الکل کوفتتون بشه…اینا رو باید زنده زنده تو روغن سرخ کرد!والا

  2. واقعا خدا لعنتشون کنه که با گشتن این دختر 5 ساله پدر و مادرش را عزادار کردند.

  3. ای الهی بترکیدبااین مشروبات الکلی کوفتیتون,,بدبختا…آخه چرا نام مادرو اینقدبه شوخی میگیرید….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *