خانه » فناوری های نوین » ابداعات و اختراعات جدید » با این مسواک در 6 ثانیه دندان هایتان را مسواک کنید +عکس و فیلم

با این مسواک در 6 ثانیه دندان هایتان را مسواک کنید +عکس و فیلم

همه ی ما متوجه اهمیت بهداشت دهان و دندان و البته دردی که بیماری های دندان در پی خواهد داشت، هستیم! مشکلی که وجود دارد این است که مسواک زدن و مهم تر از آن کشیدن نخ دندان وقت گیر است و حتی در صورت وجود وقت و حوصله ی کافی ممکن است بخش هایی از دندان هایمان کاملا تمیز نشوند. اما به کمک فناوری های چاپ سه بعدی این مشکل نیز به بوته ی فراموشی سپرده خواهد شد.

با اختراع مسواک Blizzident دیگر نیازی به نگرانی بابت تمیز شدن کامل دندان نیست. این مسواک که با استفاده از یک قالب از دهان شما و بهره گیری از فناوری چاپ سه بعدی ساخته می شود، قادر است تا دندان ها را ظرف تنها 6 ثانیه پاک کند.

در واقع طی این 6 ثانیه شما تمیزی معادل 5 دقیقه مسواک زدن معمولی را به دست خواهید آورد، ضمن اینکه فرایند مسواک زدن با این ابداع جدید نیز به نسبت آسان تر شده است. کافی است این مسواک را به دهان بگیرید و شروع به جویدن! آن کنید، کاری که تقریبا هر کسی از پس آن برمی آید.

با این مسواک در 6 ثانیه دندان هایتان را مسواک کنید +عکس و فیلم

قیمت این ابداع جدید حدود 300 دلار است که نسبت به مسواک های معمولی بسیار گران تر است، در عوض سازندگان این مسواک ادعا می کنند که شما می توانید از این مسواک به مدت یک سال استفاده کنید.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: زومیت

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

گلکسی ام 30

ابعاد و طرح نهایی گوشی گلکسی ام 30 افشا شد!

شرکت سامسونگ قصد دارد تا در آینده نزدیک از گوشی گلکسی ام 30 خود رونمایی …

بدون دیدگاه

  1. من با همین مسواک خودم راحت ترم،ممنون…. نخواستیم……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *