خانه » دنیای مد » پیشنهادات زیورآلات پاییزی

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

تنوع در طرح و رنگ زيورآلات آنقدر زياد است كه گاهي انتخاب را با همه زيبايي هايش سخت مي كند اما هميشه يك راه ساده براي رسيدن به انتخاب بهتر در ميان اين همه طرح و نقش وجود دارد؛ البته قبل از آنكه ظرافت و زيبايي آنها شما را مبهوت خودشان كند! آن هم اينكه قبل از انتخاب، تناسب و هماهنگي را در نظر بگيريد مثلا اينكه انواع و اقسام گردن آويزهاي بلند يا كوتاه براي كدام چهره ها مناسب ترند يا حتي اينكه گوشواره هاي آويزي با چه مدل صورت هايي سازگارترند اما در کنار در نظر گرفتن همه این قواعد بعضي زیورآلات هستند که فارغ از هر قاعده ای جای شان در کمد شما خالی است یعنی شما بخواهید یا نخواهید به آنها نیاز پیدا می کنید. در پیشنهادهای این شماره نگاهی داریم به همین زیورآلات، پس دست به کار شوید و از همین حالا در جعبه زیورآلات تان جایی برای شان باز کنید!

مروارید را فراموش نکنید

در میان زیورآلات تان به یک جفت گوشواره مروارید هم فکر کنید. مروارید ها از آن انتخاب هایی هستند که همیشه به کارتان می آیند چون وقار و زیبایی را با هم دارند. اگر می خواهید با مد روز همراه باشید بد نیست سراغ مدل های بزرگ بروید چون این روزها گردنبندها و گوشواره های بزرگ درست و حسابی روی کار آمده اند.

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

حس پرواز

اگر سراغ طرحی غیر از همه اتفاق های معمول هستید حتما به این مدل فکر کنید. طراحی این گردنبند اجازه می دهد حس پرواز را همیشه و همه جا با خودتان همراه داشته باشید…

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

با شکوه و امروزی

گردنبندهای طوقی شکل دوباره روی کار آمده اند! پس همین حالا دست به کار شوید و در میان زیورآلات ریز و درشت تان جایی هم برای این گردنبندهای کوتاه و اتفاقا پرزرق و برق باز کنید. بزرگی این گردنبندها حتی ساده ترین لباس شما را هم با شکوه تر جلوه می دهد!

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

هماهنگ با رنگ لباس تان!

اگر با ساعت میانه چندانی ندارید، می توانید به النگوهای بزرگ هم فکر کنید و آنها را با رنگ لباس تان هماهنگ کنید. حتی می توانید به نمونه ای مثل مدل پیشنهادی ما فکر کنید که رنگ چرمی فضای داخلی آن قابل تغییر است و دقیقا می تواند با رنگ لباس شما هماهنگ شود!

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

کمی خلاقیت

با انتخاب یک دستبند شبیه مدل پیشنهادی ما شما فقط به کمی خلاقیت نیاز دارید، آن هم اینکه با انتخاب روبان های رنگی، رنگ غالب دستبندتان را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. می بینید که به همین سادگی می توانید چند نشان را هدف بگیرید!

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

یک پیشنهاد ویژه!

یک پیشنهاد ویژه برای شما که اهل دوخت و دوزید. شما می توانید سراغ تکه های پارچه ای بروید و روی آنها را به سلیقه خودتان منجوق دوزی کنید و گردنبندي داشته باشید که علاوه بر اینکه ساخت خودتان است، می تواند نقش یک یقه را هم برای لباس شما بازی کند.

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

خودش به تنهایی کافی است!

بد نیست درمیان انگشترهای تان جایی هم برای یک انگشتر بزرگ باز کنید. البته اگر انگشت های ظریف و کشیده ای داشته باشید بیشتر می توانید روی این ایده مانور بدهید. یادتان باشد وقتی یک انگشتر بزرگ را انتخاب می کنید خودتان را از قید و بند دستبند و ساعت رها مي​کنید چون این انگشتر خودش به تنهایی جلوه لازم را به شما می دهد!

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

با شکوه انتخاب کنید

اگر اهل تجملات هستید حتما به یک گردنبند جید فکر کنید. رنگ سبز سنگ جید به شرط آنکه در انتخاب آن حوصله و سلیقه به خرج داده باشید می تواند درست مثل یک زمرد روی گردن شما بدرخشد و همان شکوه و جلوه را برای شما به ارمغان مـی آورد کــه لایقش هستید!

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

یک انتخاب فیروزه ای

اگر به طرح هاي سنتي و به خصوص رنگ آبي فيروزه اي علاقه داريد، مي توانيد به انتخاب اين گوشواره ها فكر كنيد. ضمن اينكه اين مدل به دليل حالت بيضي مانند آن چهره شما را كشيده تر نشان مي دهد. فیروزه هم از آن سنگ هایی است که حتما باید در میان زیورآلات شما جایی داشته باشد چون همیشه، چه هنگامي که قرار است اسپرت بپوشید و چه زمانی که کاملا رسمی به نظر می آیید، می توانید روی آن حساب کنید.

پیشنهادات زیورآلات پاییزی

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع:برترینها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.