خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 14 مهر 1392

فال روز یکشنبه 14 مهر 1392

فروردین:

رییستان امروز متوجهتان می شود. به دلیل کار عالیتان در طول سال ممکن است که ترفیع بگیرید. با داشتن این اطلاعات در ذهنتان امشب یک جشن مختصر بگیرید. معشوقه تان را به یک رستوران ببرید و در مورد احتمالات صحبت کنید. فست فود بهتر است، زیرا بودجه تان خیلی محدود است.

 

اردیبهشت:

درمورد نیازهای اطرافیانتان خیلی پذیرا باشید. این اطرافیان می توانند فقط یک دوست خوب باشد و یا رابطه ای باشد که دارید جدیدا شکل می دهید. به او یک پیام بدهید، غذای مورد علاقه اش را بپزید و فقط با او باشید. امروز به جای خودتان فقط درمورد او صحبت کنید.

 

خرداد:

امروز در روحتان خیلی آرامش دارید. هیچ وقت تا این اندازه سالم نبوده اید. بطور منظم ورزش می کنید و به خودتان می آیند و از آنجایی که خیلی متعادل هستید نمی توانند آزارتان بدهند.

 

تیر:

امروز در روابطتان احساس ثبات می کنید. اگر در خوابیدن مشکل دارید، فقط کافی است که آخر شب ها چیزی نخورید. عادت مصرف کافئین را کتار بگذارید. وقتی این را می دانید چرا روی نوشیدن نوشابه در آخر شب ها انقدر اصرار می ورزید؟ به جای آن آب معدنی بنوشید. امروزه انگیزه این را چیدا می کنید که دوباره به کلاس های یوگا بروید.

 

مرداد:

امروز در تعاملات اجتماعی و حرفه ایتان خیلی محتاط باشید. مراقب باشید که روابطتان متعادل باشند. دوستان کاریتان خیلی حمایت گرند، ولی می توانند خیلی خشک و مشکل ساز هم باشند. تمام بدهی هایتان را به آنها پس بدهید. مطمئن شوید که رفتارهای محبت آمیزتان نزاع هایتان با دوستان و عشقتان را پایان دهد.

 

شهریور:

امروز به همکارانتان در کارهایشان کمک کنید.وقتی موقع ترفیع دهی فرا برسد، تمام کارهایتان در نظر گرفته خواهد شد. توانایی رهبری و کمک هایتان مورد توجه خواهد بود. امشب با معشوقه تان بیرون بروید. و یا اینکه با او تماس بگیرید و ناهار را با هم بخورید. خواهید دید که کمی ملاحظه داشتن می تواند خیلی کمکتان کند.

 

مهر:

امروز کمی قدم بزنید. به کمی زمان تنهایی نیاز دارید. روی کارهایی که می کرده اید و مشکلاتی که باید حل کنید فکر کنید. آیا تابحال به این فکر کرده اید که به یک کلاس ورزشی بروید؟ تفکراتی که در مراقبه کردن بدست می آیند برایتان تعادل خواهد آورد. امروز تنها باشید و روی مسایل و مشکلات کار کنید.

 

آبان:

امروز فقط روی مبلتان بنشینید و یا لم بدهید. یک پاکت ذرت بوداده داشته باشید و تا می توانید فیلم ببینید. چه تعطیلات خوبی! می بینید که فردا احساس خیلی بهتری خواهید داشت.

 

آذر:

این ماه کمی سرد است ولی باز هم خیلی خوب و دلنشین است. با معشوقه و یا فرزندانتان به پیاده روی بروید. این برایتان خیلی آرامش دهنده و لذت بخش خواهد بود. به ریختن برگ درختان و تغییر رنگشان نگاه کنید و هوا را با تمام وجود استشمام کنید. درمورد کارهایی که تا پایان سال می خواهید انجام دهید حرف بزنید.

 

دی:

شاید امروز مجبور شوید که بین محافظه کاری و یا سرمایه گذاری بلند مدت یکی را انتخاب کنید. هرکدام از آنها مزایای خود را دارند. امروز می فهمید که دوستانی دارید که دورو هستند. به دقت به حرف هایشان گوش کنید تا دوگانگی رفتارشان را متوجه شوید. امروز بعضی از دوستان قصد آسیب رساندن به شما را دارند. خیلی مراقب باشید.

 

بهمن:

با یکی از همکاران بروید  ناهر مختصری بخورید. مراقب تمام اتفاقاتی که در محل کار رخ می دهند باشید. امروز یک رابطه را از سر بگیرید. برای معشوقه تان یک هدیه کوچک بگیرید و هنگام خوردن دسر آنرا به او بدهید. نیاز به استراحت دارید؟ یک ماساژ خیلی آرامتان می کند، پس از آن هم کمی بخوابید.

 

اسفند:

اخیرا فرد خیلی ویژه ای را پیدا کرده اید؟ خواهید دید که دوستیتان در حال پیشرفت و رشد کردن است. ممکن است که تبدیل به یک عشق شود. به خودتان سرعت دهید و نگذارید گزندی به شما برسد. مرتب به باشگاه بروید، برایتان خیلی مفید خواهد بود. امروز احساس می کنید انرژی بیشتری دارید؟ به جای خوردن همبرگر کمی پیاده روی کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *