خانه » خوانندگان » اخبار خوانندگان » اعتراف همسر خواننده مشهور هالیوودی به فروش مواد مخدر!! +عکس

اعتراف همسر خواننده مشهور هالیوودی به فروش مواد مخدر!! +عکس

جی زی همسر ثروتمند بیانسه خواننده معروف هالیوودی که یکی از ثروتمندترین مردان در صنعت موسیقی دنیاست به تازگی اعتراف کرد که در دوران جوانی یک قاچاقچی موادمخدر بوده است.

او در مصاحبه اخیرش با یک مجله عنوان کرده است در دهه 80 میلادی در خیابانهای نیویورک کراک و کوکائین می فروخته و همین مهارت سبب موفقیت او در زندگی اش شده است

او می گوید من در مورد بوجه بندی اطلاعات خوبی دارم چون سابقا یک توزیع کننده مواد بوده ام . این رپر 43 ساله که همسر بیانسه ستاره محبوب هالیوودی است به تازگی عنوان عنوان ثروتمندترین زوج دنیا را از آن خود کرده اند ادامه داد : یک موادفروش باید بداند دقیقا چقدر میتواند هزینه کند و درآمد او بابت این هزینه چقدر باید باشد.

این خواننده سیاهپوست امریکایی هرگز گذشته خود را مخفی نکرده است و دوران قبل از شهرت خودبه عنوان یک تهیه کننده موسیقی همواره به یاد دارد.

اعتراف همسر خواننده مشهور هالیوودی به فروش مواد مخدر!! +عکس

او اضافه کرده است روزی عضوی از یک مافیای بزرگ مواد مخدر بوده است و خود را باعث مرگ صدها نفر می داند. او از کارهایش ابراز پشیمانی کرده اما میگوید این مسئله مربوط به زمانی است که او فقط به پول فکر می کرده است.

او می گوید: ابتدای این راه به فکر کاری که انجام میدادم نبودم و فقط به فکر ارتقای موقعیت مالی و اجتماعی ام بودم ولی اکنون به خاطر این گذشته پشیمانم ودوست دارم آن را جبران کنم.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

کد آهنگ پیشواز همراه اول نظام شکارچیان

هر آهنگ پیشوازی که شخصی برای سیمکارت همراه اول خود انتخاب می کند نیازمند کد …

بدون دیدگاه

  1. کیفور یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. ای وای . . کیفور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *