خانه » اخبار روز » واکنش تند کیهان به هاشمی رفسنجانی در مورد حذف شعار مرگ بر امریکا

واکنش تند کیهان به هاشمی رفسنجانی در مورد حذف شعار مرگ بر امریکا

روزنامه کیهان در اعتراض به این عبارت منتسب به آیت الله هاشمی رفسنجانی که گفته است “امام موافق حذف شعار مرگ بر امریکا بودند ” نوشت:

آقای هاشمی بارها و از جمله در نامه ای که به امام راحل(ره) نوشته بودند تاکید کرده اند مذاکره و رابطه با آمریکا از مهم ترین مسائلی است که حل و فصل آن فقط از جانب حضرت امام(ره) امکان پذیر است و باید در زمان حیات خود ایشان به صراحت درباره آن تصمیم گرفته شود.

بنابراین باید پرسید چگونه است که حضرت امام درخصوص این موضوع به قول خود آقای هاشمی «بسیار مهم» هیچ  نظری که موافق ادعای اخیر جناب رفسنجانی باشد، ارائه نفرموده اند؟ و چنانچه مدعی هستند امام راحل(ره) اعلام برخی نظرات مهم و حساس نظیر حذف شعار مرگ بر آمریکا را به آیت الله هاشمی واگذار کرده اند! تناقض در پذیرش این ادعا با بند یاد شده از وصیت نامه سیاسی الهی حضرت امام(ره) چگونه قابل حل است؟!

ج: و اما، فقط با یک مراجعه گذرا به رهنمودها و نظرات مبارک امام  راحل(ره) که تمامی آن موجود و مکتوب است، می توان توصیه های فراوانی از حضرتش را مشاهده کرد که در آن بر ضرورت شعار مرگ برآمریکا تأکید شده است

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: روزنامه کیهان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. کاشکی در این کیهان رو گل میگرفتن با فکر بسته و خشکش از قدیم میگن به دشمن 2بار سلام کن به دوست یکی

  2. روزنامه کیهان مردم خودشون اقای روحانی وانتخاب کردند که به جای مردم تصمیم بگیرن.اقای رفسنجانی هم نماینده اقای روحانیست.اگه امام ره زنده بودشماافراطیون کیهان رابه دارمیکشید.مردم میدونن کیهان بی منطق ترین روزانامه ایران عزیزهستش

  3. زنده باد رفسنجانی.مرده شور روز نامه کیهان رو ببرند که همش دروغه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.