خانه » اخبار روز » واکنش علی دایی به ادعای قهرمانی

واکنش علی دایی به ادعای قهرمانی

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادعای محسن قهرمانی مبنی بر تماس تلفنی با او را تکذیب کرد.

علی دایی در گفت  وگو با تسنیم، در واکنش به ادعای محسن قهرمانی مبنی بر اینکه پیش از آغاز لیگ برای کمک به یک نیازمند با دایی تماس گرفته اما سرمربی پرسپولیس به او جواب رد داده گفت: من صددرصد این صحبت ها را تکذیب می کنم. بنده هیچ موقع با قهرمانی صحبت نکردم و می دانم این مسائل را به این آقا یاد داده اند که بگوید.

وی ادامه داد: چرا الان قهرمانی این صحبت ها را مطرح می کند و چرا در برنامه 90 فدراسیون فوتبال این ادعاها را اعلام نکرد؟ او چنین درخواستی از من نداشته و تلفنی با من صحبت نکرده است. ادعای او دروغ است و اگر مدعی شده با من تلفنی صحبت کرده باید پرینت این مکالمه را به همه نشان دهد. هیچ تماسی بین من و قهرمانی پیش از آغاز لیگ صورت نگرفته؛ بالاخره ایشان باید با یک شماره با من تماس گرفته باشد. او باید بگوید با چه شماره ای با من صحبت کرده است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه در واکنش به این مسئله که آیا به میلاد غریبی و رضا حقیقی برای جدایی از این تیم رضایت نامه خواهد داد یا خیر، اظهار داشت: اصلا و ابدا چنین مسئله ای صحت ندارد. ما به هر دوی این بازیکنان نیاز داریم و آنها تا زمانی که با پرسپولیس قرارداد دارند پیش ما می مانند. مطمئنا هر کسی که تمرینات از نظر فنی خوب باشد و رضایت کادر فنی را به دست بیاورد مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ما روی هر دوی این بازیکنان حساب باز کردیم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس برای جذب کریم انصاری فرد برنامه ای دارد، تاکید کرد: چنین مسئله ای مطرح نیست و ما دنبال کسی نیستیم. تمام این صحبت ها شایعه است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: مشرق

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

بدون دیدگاه

  1. به سمت پرسپولیس

  2. علی دائی بقیه داوران به کدوم سمت غشششششش کردن؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.