خانه » اخبار روز » عکس منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب

عکس منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب

سال 1367 و پس از عملیات مرصاد، زمزمه هایی در لشکر 31 عاشورا به وجود آمد که احتمال دارد آقای خامنه ای، رئیس جمهور وقت به پادگان لشکر بیایند. پادگان لشکر 31 عاشورا در 15 کیلومتری دزفول قرار داشت؛ پادگانی که مهندسی ساخت آن را شهید مهدی باکری انجام داده بود.

من داشتم به پادگان فرماندهی می رفتم که متوجه شدم مجموعه ماشین هایی وارد لشکر شدند. سرعت را کم کردم تا غبار جاده بخوابد و ماشین ها بتوانند از ما سبقت بگیرند. از آینه نگاه می کردم که متوجه شدم در ماشین اولی آقای خامنه ای نشسته اند. من راهنما زدم که بفرمایید جلو؛ آقا قبول نکردند و اشاره کردند که به مسیر خود ادامه بدهیم. بعد که به محل پادگان فرماندهی رسیدیم، خدمت آقا رفتیم و سلام و احوال پرسی کردیم.

عکس منتشر نشده از رهبر معظم انقلاب

به فرمانده ی گردان ما خبر دادند که امشب با توجه به حضور آقای خامنه ای، بچه های رده های بالای فرماندهی برای جلسه به حسینیه ی فرماندهی بیایند. من هم با دوربینم رفتم. وارد حسینیه که شدم، دیدم آقا نشسته اند و در کنار ایشان هم سرلشکر سلیمی حضور دارد.

دو روز به تاسوعای حسینی مانده بود. شام را خوردیم و بعد از آن مراسم عزاداری شروع شد. بچه ها کنار آقا حلقه ی عزاداری تشکیل دادند و شروع به سینه زنی کردند. آقا هم سینه زنی می کردند که من از این لحظات چند عکس گرفتم.

پس از اتمام عزاداری آقا یک مقداری درباره ی سیره و تاریخ اهل بیت علیهم السلام صحبت کردند و گفتند که من از این عزاداری سیر نشدم. فرمودند: من می روم منطقه و اگر فرصت شد، روز تاسوعا برمی گردم. روز تاسوعا ایشان مجدداً به پادگان شهید باکری برگشتند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. جانم فداااااااااای رهبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *