خانه » دنیای مد » لباس‌ هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

لباس‌ هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

همیشه تسلیم شدن تنها راه حل نیست! گاهی باید سراغ میانبرها رفت و اتفاقا مسیر را درست در خلاف جهت دور زد. برای ایستادن در مقابل وزن بالا هم شما باید یک راست بزنید به دل میانبرها؛ لباسی که انتخاب می کنید یکی از همین میانبرهاست؛ میانبرهایی که خیلی اصولی و به قاعده اضافه وزن شما را در خودشان پنهان می کنند. خلاصه کلام اینکه گاهی شما تا رسیدن به ظاهر مطلوب تان فقط به اندازه یک دست لباس مناسب فاصله دارید. حالا این شما و این هم لباس هایی که وظیفه شان پنهان کردن اضافه وزن شماست! اينکه رنگ​هاي روشن سايز شما را بیشتر نشان مي دهند و رنگ​هاي تيره کمتر، يک باور غلط است، ظريف يا درشت به نظر آمدن شما تنها در گرو فرم و طرحي است که انتخاب مي​کنيد.

مد روز بپوشيد!

قرار نیست شما به دلیل اضافه وزن تان از مد روز جا بمانید! شما حتی می توانید به پیراهن های کار شده یا به اصطلاح گیپوردوزی شده که این روزها خیلی باب شده اند هم فکر کنید مشروط بر اینکه مثل مدل پیشنهادی ما در آنها از گیپوردوزی های عمودی استفاده شده باشد! این اپلیکه دوزی های عمودی با خطای دیدی که ایجاد می کنند اندام شما را کشیده تر و در نتیجه ظریف تر نشان می دهند. البته رنگ تیره آنها هم مزید بر علت شده و همه چیز را همان طور پیش می برد که شما می خواهید!

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

یک پیشنهاد پاییزی

این هم یک پیشنهاد ویژه که می توانید بسته به جنسی که برای پارچه آن انتخاب می کنید در پاییز و حتی زمستان امسال به عنوان مانتو و حتی پالتو رویش حساب باز کنید. این مدل به دلیل گشادی کت که اتفاقا مطابق با طراحی های طراحان مد جهانی برای پاییز امسال هم هست درشتی اندام شما را پشت خودش پنهان می کند. بلندی آن هم کاملا روی کمر و شکم شما را می پوشاند بنابراین جایی برای نگرانی نیست! مدل فون دامن میدی آن هم همه چیز را تکمیل می کند.

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

نگران اختلاف سایز نباشید!

باز هم یک پیشنهاد مخصوص خانم هایی که بیشتر از اضافه وزن از اختلاف سایزشان ناراضی هستند. این پیراهن برای خانم هایی مناسب است که بالاتنه ظریف اما پایین تنه درشتی دارند. مدل آزاد قسمت بالاتنه و در عوض برش فون و ساده دامن این پیراهن، مشکل این گروه را کاملا برطرف می کند. کمربند آن هم اجازه نمی دهد برآمدگی شکم شما چندان به چشم بیاید. اگر این مدل را می پسندید کافی است کمی سلیقه به خرج بدهید و کیف و کفش تان را به رنگ همین کمربند انتخاب کنید تا همه چیز تکمیل شود!

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

این کت مخصوص شماست!

برای دور زدن اضافه وزن تان می توانید به کت و دامن هم فکر کنید البته به شرطی که در انتخاب طرح آن دقت کنید! در انتخاب کت و دامن باید کت هایی با یقه های معمول مثل انگلیسی و … را فراموش كرده و در عوض به یقه های ساده مثل مدل پیشنهادی ما فکر کنید. ظرافت این یقه اندام شما را ظریف تر نشان می دهد. اگر با مشکل بزرگی شکم هم دست به گریبان هستید به کتی مثل نمونه پیشنهادی ما فکر کنید. برش آزاد این مدل همه چیز را روبه راه می کند. نکته دیگری که نباید فراموش کنید بلندی کت است؛ شما باید سراغ کت هایی بروید که کاملا روی کمر و شکم شما را می پوشانند. دامن های میدی (زیر زانو) را هم فراموش نکنید!

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

به تعادل فکر کنید

این مدل ویژه خانم هایی است که غیر از اضافه وزن از اختلاف سایز هم رنج می برند! اگر بالاتنه درشتی دارید و برخلاف آن سایز پایین تنه تان نرمال است به این مدل و نمونه های مشابه آن فکر کنید. رنگ یک دست آن به کشیده و در نتیجه لاغرتر به نظر رسيدن شما کمک می کند. بالاتنه ساده آن هم اجازه نمی دهد شما چاق تر از آنچه هستید به نظر بيايید در عوض گره و چینی که در قسمت پایین لباس ایجاد شده سایز پایین تنه تان را بیشتر نشان می دهد و نتیجه هم اینکه اندام شما به تعادل می رسد!

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

یک دلیل موجه!

برای پیشنهاد این مدل به خانم هایی که قرار نیست تسلیم اضافه وزن شان شوند یک دلیل موجه داریم. نوارهای مشکی که در حاشیه این مدل کار شده اند دقیقا همان دلیلی است که این لباس را برای شما ایده آل می کند. تیرگی و کشیدگی این نوارها اجازه نمی دهد که اضافه وزن شما به خصوص در قسمت پهلوها چندان به چشم بیاید. کشیدگی این نوارها باعث می شود قد شما بلندتر به نظر بیاید که خودش یک برگ برنده است برای پنهان شدن اضافه وزن شما! با این پیراهن فقط مجازید به کیف و کفش مشکی فکر کنید و نه غير از اين …

لباس  هایی برای پنهان کردن اضافه وزن

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع : مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.