خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » خبری عجیب از فوتبالیست مشهور چند همسره

خبری عجیب از فوتبالیست مشهور چند همسره

اما خبری که در روزنامه «هافینگتون پست» آلمان منتشر شد، همه را شوکه کرد:« لوتار ماتیوس مرده است !» این اسطوره 52 ساله که هنوز درگیر ماجرای طلاق از همسر چهارمش “لیلیانا” است ، باید هفته ها قبل در دادگاهی در شهر مونیخ حاضر می شد تا به دادخواست 35 هزار یورویی لیلیانا پاسخ دهد . اما احضاریه ای که برای او ارسال شده بود ، با مهر «درگذشته» به دادگاه بازگشت تا سوژه خوبی برای روزنامه جنجالی هافینگتون پست جور شده باشد.

“لوتار” خیلی زود برای رفع این شبهه با روزنامه بیلد گفتگو کرد و با مسخره خواندن این خبر گفت :«عجب خبری ! نمی دانم چرا باید چنین چیزی گفته شود در حالیکه من را می توانید همه جا پیدا کنید. همه می بینند که من هنوز زنده هستم و در تلویزیون و میادین فوتبال حضور دارم. اگر کسی می خواهد مرا ببیند، راه حل ساده ای دارد. »

اما مشکل “لوتار ماتیوس” مردن و یا مرده پنداشته شدن نیست . او سالهاست که در آلمان بخاطر مشکلات زیادی که با همسران سابقش داشته ، آدرس مشخصی ندارد و با کمک کارآگاه های خصوصی، این امکان را برای خودش بوجود آورده که بدون آدرس مشخص به زندگی در آلمان ادامه دهد و آخرین آدرسی که از او در دفاتر مونیخ موجود است مربوط به دوران مربی گری او در تیم ماکاتی نتانیا است که به سال 2008 برمی گردد. او در سال 2012 هم در ماجرای مشابهی در دسترس نبود و یکی از شرکتهای املاک مدتها به دنبال او بود تا اینکه فرستاده های شرکت، او را با مشکل فراوان روی سکوی تماشاگران یکی از بازیهای لیگ قهرمانان پیدا کردند و حکم دادگاه مبنی بر جریمه 140 هزار یورویی را به او تحویل دادند.

این بار هم با پرس و جوی فراوان سرانجام رد او در یکی از ورزشگاه های شهر ماگدبورگ پیدا شد تا نامه دادگاه به او داده شود. او برای برگزاری یک مسابقه خیریه جهت کمک به آسیب دیدگان سیل اخیر این شهر به شمال آلمان سفر کرده بود. اما به نظر می رسد این سفر برای او 35 هزار یورو آب خواهد خورد چون حالا باید این مبلغ را به همسر سابقش پرداخت کند!

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: جام نیوز

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.