خانه » گوناگون » تبریک جالب سالگرد ازدواج به روش مرد عاشق! +عکس

تبریک جالب سالگرد ازدواج به روش مرد عاشق! +عکس

یک مرد امریکایی که همسرش را درست چند ماه قبل از پنجاهمین سالگرد ازدواجش از دست داد تصمیم گرفت این رویداد مهم را به شیوه ای کاملا خاص به او تبریک بگوید تا نشان عشق وافر او به همسرش باشد. او یک بیلبورد تبلیغاتی بزرگ در کنار یکی از اتوبانهای شهر نیویورک اجاره کرد تا عشق او را به همسرش به تصویر بکشد.

تبریک جالب سالگرد ازدواج به روش مرد عاشق! +عکس

او می گوید این بیلبورد را ماهها پیش سفارش داده بود اما با مرگ همسرش 5 ماه قبل از رویداد سالگرد ازدواج او می توانست پیش پرداختش را پس بگیرد اما تصمیم گرفت همچنان برنامه پر هزینه اش را ادامه دهد و معتقد است این تنها راه بیان عشق واقعی او به همسر از دست رفته اش است.

وی اضافه می کند: یک هفته قبل از مرگ همسرم به او گفتم قصد انجام چه کاری را دارم و او تنها با یک نگاه به من گفت که ارزش این همه هزینه را ندارد اما به نظر من ارزش او خیلی بیشتر از اینها بوده است.

او در این بیلبورد تصویری از همسرش در روز عروسی و تصویری از وی قبل از مرگ قرار داده و ضمن تبریک سالگرد ازدواج برایش نوشته است که تا آخر عمر عاشق او خواهد بود.

این مرد مهربان و عاشق پیشه میگوید : بسیار دلتنگ همسرم هستم و شبانه روز به یاد او گریه می کنم. آرزو داشتم او این لحظات را می دید و تنها یک لبخند او برای من کافی بود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: پرداد

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

طرح رجیستری

آشنایی با طرح رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل

حتما” شما هم در اخبار ، خبر موضوع رجیستری تلفن همراه و گوشی موبایل را …

بدون دیدگاه

  1. تو اقا اگه میدونستی عشق چیه الکی حرف نمیزدی!!!!!!!!!

  2. عشقی که زبونی باشه نبودنش بهتره شیما خانوم.

  3. ghabele tavajohe agha mohsen eshg ba eshg koli fargh mikone bazia zaboni eshgho mifahman va bazia az tahe deleshon

  4. یاسی جون,یعنی می خوای بگی شما عاشق یودن خوب بلدین? البته کامنتایی که واسه احسان جونتون گذاشتین معلومه عشقتون پاک پاکه!!

  5. آقایون یاد بگیرن لطفا

  6. خانوما یادبگیرن,عشق واقعی به این میگن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.