خانه » اخبار روز » پاسخ یک سایت حزب اللهی به سخنان زهرا اشراقی!

پاسخ یک سایت حزب اللهی به سخنان زهرا اشراقی!

البته نمی توان از زهرا اشراقی و برخی دیگر از قوم و خویشان وی انتظار چندانی داشت. به هرحال، این جماعت پس از امام(ره) به جهت نزدیکی فیزیکی با خانه خاطره گوی بی اعتبار این روزهای خورشید جماران، تحت تاثیر افکار وی قرار گرفتند.

گفتگوی یکی از نوه های گریزان از مکتب روح الله با رسانه های بیگانه طی روزهای گذشته به شدت خبرساز شد.

زهرا اشراقی، همسر محمدرضا خاتمی، دبیرکل حزب منحل شده و فتنه گر مشارکت، طی گفتگویی با شرق پارسی مطالب سخیفی را به زبان آورد که مطالعه ی آن، قلب ارادتمندان به امام خمینی(ره) عزیز را به شدت آزرد.

براساس این گزارش، او در این مصاحبه به شدت کوشید تا خود را به عنوان یک قهرمان البته در نقش منفی نشان دهد و بدین منظور، حتی مجبور به تعریف و تمجید برخی خوانندگان زن معلوم الحال شد که از درج اسامی ذکرشده توسط اشراقی خودداری می نماییم.

او برای مهم نشان دادن خود حتی دست به دامن کافه گردهای تهران هم شد و کوشید که خود را منجی جوانانی جا بزند که می خواهند فضای فرهنگی و مذهبی جامعه اسلامی را غربی کنند.

رسوایی کلام اشراقی اما به اینجا ختم نمی شود و او با اظهار امیدواری نسبت به مقوله کشف حجاب، در پاسخ به سوالات شیطنت آمیز خبرنگار شرق پارسی که پرسیده بود “”اساسا چنین تصور و امکانی وجود دارد که روزی در جمهوری اسلامی حجاب آزاد شود؟” با وقیحانه ترین شکل ممکن پاسخ می دهد:”امروز داشتم با یکی از دوستان فعال سیاسی ام صحبت می کردم، گفت که قرار است دو سال دیگرحکمش را اعلام کنند، داشتم به او می گفتم هیچ کس در جمهوری اسلامی از فردای خود خبر ندارد.

واقعا چه کسی فکرش را می کرد رئیس جمهور ایران با رئیس جمهور آمریکا تلفنی حرف بزند. سه ماه پیش اگر کسی این را می گفت ما می خندیدیم و می گفتیم نشدنی است.

در ایران بسیاری از چیزها از جمله حجاب قانون محکمی وجود ندارد. من نمی توانم این موضوع را رد کنم. هر چیزی در جمهوری اسلامی ممکن است رخ بدهد. حتی زمانی می گفتند “مصلحت نظام” را که تشکیل دادند بر همین اساس بود. مثلا یک زمانی حج را تعطیل کردند، مصلحت نظام این بود که امر واجبی مثل حج را تعطیل کنند”.

او همچنین گفته است که می خواهد میان زنان مسلمان ایرانی انقلاب رنگ ایجاد کند!

این سخنان در شرایطی مطرح شده است که رسانه های بیگانه به شدت می کوشند با ترویج تفکرات انحرافی او و خواهرش نعیمه اشراقی در مقولات مختلف، با پررنگ کردن نسبت فامیلی آنها با بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، پیام های خاصی را به مسلمانانی که به انقلاب و امام و آرمانهایش دل بسته اند، ارسال کنند.

برای پاسخ به سخنان وقیحانه اشراقی، بهتر آن است که نگاهی به تفکر و نگاه امام خمینی(ره) عزیز داشته باشیم. حضرت روح الله، بارها و بارها راجع به حجاب، نقشه دشمنان برای از صحنه خارج کردن زنان و جوانان با ترفندهای شیطانی و شهوانی، کشف حجاب و توطئه انگلیس به مزدوری رضاخان و… سخن گفته اند و ارایه ی طریق نموده اند.

در ادامه، یکی از آن فرمایشات گهربار که مربوط می شود به روزهای پایانی عمر بابرکتشان، به عنوان نمونه و در پاسخ به منحرفان منتشر می شود. امام خمینی(ره) در دوم فروردین 1368 در این باره فرموده اند:”قضیه ی مبارزه با حجاب زنان مسلمان در فضای آموزشی، حرکتی انحرافی برای کمرنگ کردن جلوه ی عظیم دفاع جهان اسلام از رسول اکرم ـ صلی اللّه‏ علیه و آله و سلم ـ می‏ باشد”.

جالب آنکه، امام بابصیرت و تیزبین امت، این سخن را زمانی مطرح می کنند که در ابتدای همین سخنرانی با صراحت انقلابی خود گفته بودند:”من بارها اعلام کرده‏ ام که با هیچ کس در هر مرتبه‏ ای که باشد عقد اخوت نبسته‏ ام. چهارچوب دوستی من در درستی راه هر فرد نهفته است. دفاع از اسلام و حزب‏ اللّه‏ اصل خدشه‏ ناپذیر سیاست جمهوری اسلامی است”.

با مطالبی که امام روح الله بیان داشتند، دیگر جای هیچ تفسیر و تاویلی باقی نمی ماند. امام(ره) مانند همیشه ی عمر انقلابی و سرشار از نعمت و برکتشان برای جهان اسلام، با بیانی فصیح و شفاف و بی پرده، دیدگاه خود را مطرح نمودند و تکلیف را مشخص کردند.

البته نمی توان از زهرا اشراقی و برخی دیگر از قوم و خویشان وی انتظار چندانی داشت. به هرحال، این جماعت پس از امام(ره) به جهت نزدیکی فیزیکی با خانه خاطره گوی بی اعتبار این روزهای خورشید جماران، تحت تاثیر افکار وی قرار گرفتند.

اگرچه امثال زهرا اشراقی به صورت نسبی نوه امام راحل محسوب می شوند اما باتوجه به انحرافات فکری آنان و خروجی که از مکتب خمینی کبیر دارند، هرگز نمی توان به جهت آن نسبت نسبی، تقدسی برای آنان قائل شد.

و اینجاست که حقیقت شعار و عقیده ی مردم انقلابی مشخص می شود که چرا سید حسن نصرالله را نواده ی روح الله می دانند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرآنلاین

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. من که قبولش دارم اگه میذاشتن اینا میعول باشن وضعمون بهتر بود امام خمینی خودشون انقد معتدل بود که شماها متعصب جلوه میدینش الکی جو ندین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.