چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397
خانه » گوناگون » قیمت خانه‌های دربستی در تهران

قیمت خانه‌های دربستی در تهران

اکثر ویلاهای مسکونی که در مناطق شمالی یا غربی تهران برای فروش به بازار مسکن عرضه می شوند از قابلیت سکونت برخوردار هستند اگرچه در برخی از فایل این دسته از املاک مسکونی به نقل از مالک ذکر شده است که فلان ملک از جواز ساخت یا دستور نقشه برای نوسازی بهره مند است اما خریدار در صورت تمایل می تواند از این امتیازات عنوان شده، استفاده کند در غیر صورت می تواند اقدام به سکونت در ملک خریداری شده کند.

از طرف دیگر در اغلب فایل ویلاهای معرفی شده به بازار فروش به نکته «بازسازی» اشاره شده است و این موضوع، این امکان را فراهم کرده که تنها مشتریان ویلاهای بیش از 25 سال ساخت، سازنده ها نباشند بلکه مصرف کننده ها هم سهمی در خرید ویلاها داشته باشند.

جدول نرخ های پیشنهادی فروش ستون نبض بازار امروز مربوط به ویلاهای فروشی (منظور از ویلا خانه دربست است که ممکن است حیاط هم داشته باشد) در مناطق مختلف تهران است که قیمت پیشنهادی فروش آنها از تاریخ هفت دی ماه تا روز گذشته است.

طبق نرخ های اعلام شده از سوی فروشنده ها، کمترین قیمت پیشنهادی فروش مربوط به ویلایی 180 متری در همایونشهر واقع در خیابان دریان نو است.

اگرچه 30 سال از عمر بنای این ملک می گذرد اما مورد بازسازی قرار گرفته است. ویلای مذکور متری 4 میلیون تومان قیمت گذاری شده است. همچنین در جدول زیر بالاترین نرخ پیشنهادی فروش به ویلایی در عباس آباد تعلق دارد. این ویلا 800 متر مربع با 25 سال عمر بنا است که قیمت هر متر مربع آن 15 میلیون تومان برآورد شده است.

این ملک طبق اظهارات مالک دوبلکس و قابل سکونت است. علاوه براین ویلای دیگری که قیمت هر متر مربع آن بالای 10 میلیون تومان تعیین شده است مربوط به یک دستگاه ویلای دوبلکس 200 متری در خیابان ولیعصر بالاتر از خیابان مطهری است.

این ویلا از 25 سال سن برخوردار است اما بازسازی شده است. قیمت هر متر مربع فروش این ویلا 14 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

نرخ های پیشنهادی ستون نبض بازار در هر محله ممکن است به ضعیف ترین یا با کیفیت ترین واحد مسکونی مربوط شود البته درجه کیفیت محله هم بر این امر تاثیر بسزایی دارد.

قیمت خانه‌های دربستی در تهران


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جهت مطالعه

محیط مناسب جهت مطالعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

ایجاد محیطی که برای شخص و جهت مطالعه مناسب باشد، اهمیت بسیار زیاد دارد. ولی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *