خانه » دنیای مد » دکوراسیون و چیدمان » 8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

انتخاب سینک ظرفشویی اشتباه می تواند به دکوراسیون آشپزخانه شما لطمه بزند. برای اینکه ایده های بهتر و زیباتری در سر بپرورانید، 8 سینک ظرفشویی را معرفی کرده ایم که علاوه بر زیبایی، کارایی خوبی هم دارند.

1. سینک دست دوم

اگر برای خرید سینک زیبا پول کافی ندارید لازم نیست به چهره آشپزخانه لطمه بزنید. می توانید از فروشگاه هایی که متریال دست دوم اما زیبا و با کیفیت می فروشند سینکی متناسب با چیدمان آشپزخانه پیدا کنید. برای این منظور می توانید از فروشگاه های آنلاین یا سمساری های کمک بگیرید.

2. سینک سفارشی

اگر آشپزخانه پنجره های زیاد دارد و به نوعی کمبود دیوار دارید، باید برای داشتن سینک، آن را سفارش بدهید تا اختصاصی برای آشپزخانه شما ساخته شود. به طور مثال، می توانید با کمک یک کابینت زیبا، سینک را مقابل پنجره قرار دهید.

برای اینکه سینک دوام و زیبایی لازم را داشته باشد حتما تحقیق کنید و کابینت ساز حرفه ای که کارش خوب است را پیدا کنید.

8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

3. سینک حرفه ای

آیا یک آشپز حرفه ای هستید؟ یا دوست دارید همچون یک حرفه ای آشپزی کنید؟ برای این منظور باید سینک ظرفشویی حرفه ای هم داشته باشید تا تحمل وزن وسایل آشپزی شما را داشته باشد.

8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

4. سینک یکپارچه

این سینک به طور یکپارچه با کابینت آشپزخانه یکی شده است و هیچ لبه، یا فضای جداکننده ندارد. این سینک را نیز باید سفارش بدهید تا برایتان بسازند. عمق آن را نیز می توانید به اندازه دلخواه انتخاب کنید. البته ساخت چنین سینکی تا حدی گران تمام می شود اما متفاوت و کاربردی است.

5. پیشبند

این نوع سینک ها نمای دکوری در جلوی خود دارند که عموما پیش بند نامیده می شود. این سینک که همچون سینک های خانه های قدیمی دیده می شود با کابینت های رنگی و مدرن آشپزخانه تضاد زیبایی ایجاد می کند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کابینت ها نیز با این نوع سینک جور در بیایند وگرنه در نتیجه، نمای نازیبایی به دست می آید.

8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

6. نقاشی با دست

برای اینکه هویت کاملا شخصی به خانه، آشپزخانه و سینک ظرفشویی خود بدهید باید از ایده های منحصر به فرد و تک استفاده کنید. این سینک قیمت بالایی دارد اما می توانید طرح و رنگ مورد علاقه خود را سفارش بدهید و از تک بودن سینک لذت ببرید.

8 سینک ظرفشویی خلاقانه و زیبا

7. سینک سنگی

استفاده از سنگ برای ساخت سینک ظرفشویی، ایده ای کلاسیک و قدیمی است. این نوع سینک ها از همان سنگی که برای کانتر کابینت ها استفاده شده است، ساخته می شوند. اگر دوست دارید سینک ظرفشویی کاملا خودنمایی کند، می توانید از رنگ و طرح متفاوت با کابینت ها استفاده کنید.

8. سینک کاشی کاری شده

استفاده از کاشی داخل سینک به هیچ وجه رایج و معمول نیست. شاید همین مساله باعث زیبایی و منحصر به فرد بودن آن است. سینکی که داخل آن با موزائیک و کاشی درست شده باشد واقعا زیبا است. البته قیمت بالایی هم دارد زیرا باید از نوع کاشی های خاصی استفاده شود که دوام زیادی داشته باشند و همین موضوع باعث بالا رفتن قیمت تولید آن می شود.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع : برترینها

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.