خانه » ورزشکاران » اخبار ورزشکاران » رابطه غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور با یک روسپی در یک تاکسی! +عکس

رابطه غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور با یک روسپی در یک تاکسی! +عکس

پیتر کراوچ، بازیکن 29ساله انگلیس را بیشتر فوتبال دوستان بخاطر قد بسیار بلند و لاغری بیش از حد، می شناسند. پیتر 16ماه پیش با ابیگیل کلنسی نامزد کرده است اما خبری درمورد ارتباط جنسی او بایک روسپی باعث تعجب نامزدش و مردم انگلیس شد.

پیتر کراوچ در اسپانیا به سر می برد، او به یک کلوب شبانه می رود و در آنجا با یک روسپی 19ساله آشنا می شود. این دختر که مونیکا نام دارد و اصلیتی الجزایری دارد به خبرنگاران گفته است: پتیر ابتدا با من شروع به رقصیدن در کلوب کرده و سپس حدود 2لیتر انواع مشروبات الکی مصرف کرده است. سپس او به پیشنهاد این رابطه را داد و من بخاطر پول این کار را انجام دادم. این دختر ادامه می دهد که آنها در یک تاکسی رابطه داشته اند و حدود 850یورو بابت این کار دریافت کرده است. او ادامه می دهد: پیتر اصلا زیبا نیست اما واقعا مرد خوش اخلاقی است درست برعکس فوتبالیست های اسپانیایی که وقتی آنها را ملاقات می کنم بسیار مغرور هستند!

رابطه غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور با یک روسپی در یک تاکسی! +عکس

پس از این اتفاقات خبرنگاران منتظر واکنش نامزد پیتر شدند اما خانم کلنسی اعلام کرد که هیچ تصمیم نخواهد گرفت، تا اینکه شخصا با نامزدش صحبت کند و از واقعی بودن این ماجرا اطمینان حاصل پیدا کند.

نکته جالب حضور ابیگیل کلنسی در محل کارش با حلقه نامزدی اش بود که بسیار از خبرنگاران منتظر دیدن او بدون حلقه بودند! کلنسی 24سال سن دارد و به عنوان یک مدل و مجری تلویزیون فعالیت می کند.

اما مدتی پیش خبر رسوایی جدیدی منتشر شد و معلوم شد پیتر بازهم این کارش را تکرار کرده و این بار با سه نفر در ارتباط بوده است. پس از اعلام این خبر ابیگیل کلنسی، حلقه نامزدی اش را از دستانش خارج کرد و اعلام کرد که به نامزدی اش پایان خواهد داد!

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: سیمرغ

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

پخش شدن عکس خانوادگی سرمربی معروف لیگ برتری! +عکس

هفته گذشته و پس از انتشار تصویری از اعضای خانواده مجید جلالی که در عکسی …

بدون دیدگاه

  1. عجب مارمولكي بود خبر نداشتيم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *