خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 28 مهر 1392

فال روز یکشنبه 28 مهر 1392

فروردین:

امروز کلا درمورد این است که شما چه دارید و چه می خواهید. امروز اصلا درباره نیازهای روحی و معنویتان نگران نباشید. می توانید تمام جنبه های معنوی و فلسفی ذهنتان را برای روزی دیگر بگذارید. امروز فقط به این نیاز دارید که به یک فروشگاه بروید و به نیازهای فیزیکی و تغذیه ایتان برسید.

 

اردیبهشت:

امروز خودتان را به طور خلاقانه ای نشان دهید. امروز بهترین روز برای شروع کردن پروژه های چوب کاری است که همیشه می خواستید انجام دهید. برای پروژه هایی که دارید شروع می کنید انرژی و اشتیاق زیادی دارید. فقط از هوای پاییز لذت ببرید و چرت بزنید. خیلی درباره ی امور رمانتیک و خانگیتان نگران نباشید. همه چیز خودش درست می شود.

 

خرداد:

امروزتان فقط مخصوص خیریه است. آهسته حرف بزنید و به اطرافیانتان گوش بدهید. کمدها را تمییز کنید و به خانه برسید. وسایل قدیمیتان را به یک موسسه خیرات کنید. بخشیدن وسایل قدیمی باعث می شود احساس پاکی بیشتری کنید.

 

تیر:

امروز دقیقا می دانید که اطرافتان چه می گذرد و می توانید ذهن دیگران را بخوانید. این قضیه کمی عجیب است. نگذارید شما را بترساند. همه کس در پاره ای اوقات توانایی های خارق العاده و ماوراء طبیعه پیدا می کنند. این هم می گذرد و دوباره به زندگی عادیتان باز می گردید.

 

مرداد:

امروز از سخن چینی پرهیز کنید. درمورد شریکتان حرف های بد نزنید. اصلا فایده ای ندارد و تنها باعث می شود که اطرافیانتان با ترس در چشمانشان به شما نگاه کنند. درمورد آنها به دیگران چه می گویید؟ مثبت باشید و بزرگ شوید.

 

شهریور:

ممکن است به ترفیعی که از اول شروع کارتان در شرکت آرزویش را داشتید برسید. نگذارید ایده های ثابتتان شما را محصور کنند. امروز نگذارید قلبتان هدایت گر زندگیتان شود. خواهید دید که علایق رمانتیکتان باعث ناامیدیتان می شوند. نفس عمیق بکشید و یک نوشیدنی کافئین دار بنوشید.

 

مهر:

امروز هرکاری که میکنید، پول خرج نکنید! پول هایتان را به نحوی پس انداز کنید تا بتوانید تا آخر ماه دوام بیاورید و پول داشته باشید. باید به سلامتی و تعادل بدنتان توجه داشته باشید. با خوردن سبزیجات نیازهای تغذیه ایتان را برطرف کنید.

 

آبان:

امروز هیچ کار غیرمعمولی انجام ندهید. باید به آنچه که بدنتان به شما می گوید توجه کنید. اگر به خوردن فست فود عادت کنید در آینده قادر به کنترل اشتهایتان نخواهید بود. اصول تغذیه ایتان را حفظ کنید و فقط بدوید و از همبرگر دور شوید!

 

آذر:

امروز ممکن است که در زندگی عشقیتان تغییر مثبتی ایجاد شود. مطمئن باشید که می توانید در امور عشقیتان موفق شوید. مراقب باشید که در شغل انتخابیتان خوب کار کنید و یاد بگیرید که خودتان را با اعتماد بنفس ابراز کنید. صندلی آرگونومیک جدید را امتحان کنید. درست است که عجیب و غریب است ولی خیلی بامزه است.

 

دی:

در تمام جنبه های زندگی به دنبال تعادل باشید. به سرعت متوجه خواهید شد که رسیدن به امور مالی، سلامتی و معنویت برایتان ثروتی به اسم شادی به ارمغان خواهد آورد. امروز ممکن است مقداری پول غیرمنتظره بدستتان برسد. آنرا عاقلانه خرج کنید.

 

بهمن:

امروز با آنهایی که دوستشان دارید مهربان باشید. مخصوصا به این نیاز دارید که مراقب بچه هایتان باشید. اگر معشوقه ای هم یافتید باعث آوردن لبخند زیاد بر لبانتان و عشق زیاد می شود. در کاینات آشوب هایی دیده می شود. این می تواند کمی عصبی و مضطربتان کند. سعی کنید این جوشش را به شیوه ی موثری خارج کنید.

 

اسفند:

خوش شانسی در پول درآوردن باعث می شود که زندگی راحتی داشته باشید. با این حال اکنون زمان خوبی است که برای آینده تان پس انداز کنید و از آنچه که دارید مراقبت کنید. نگذارید دیگران پایینتان بکشند و یا ناامیدتان کنند. اگر میل زیادی به تغییر زندگیتان دارید صبور باشید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *