خانه » اخبار روز » این مرد متجاوز را شناسایی کنید +عکس

این مرد متجاوز را شناسایی کنید +عکس

مرد تبهکار در پوشش انرژی درمانی با فریب زنان و دختران آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

پنجم شهريورماه سال جاري پرونده اي از شعبه 7 بازپرسي دادسراي ناحيه يک تهران مبني بر اقدامات مجرمانه مرد جواني مبني بر اغفال زنان جوان به بهانه انرژي درماني از سوي تعدادي از شهروندان به پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ ارسال و به سرعت در دستور کار قرار گرفت.

این مرد متجاوز را شناسایی کنید +عکس

تحقيقات ماموران و بازجويي از شکات حکايت از آن داشت که مرد تبهکاري به نام “حميد رضا عبدالوهابي” به بهانه انرژي درماني اقدام به اغفال زنان جوان کرده و ضمن کشاندن آنان به مخفيگاه خود به ايجاد رابطه نامشروع و اذيت و آزار زنان جوان مبادرت کرده است.

سرگرد يزدان سليمان آبادي رئيس پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ در ادامه با اعلام اين خبر با اشاره به شناسايي تعدادي از شکات و حجم گسترده اقدامات مجرمانه متهم متواري گفت؛انتشار بدون پوشش تصوير متهم برای شناسايي از سوي مقام قضايي صادر شده است.

به همین خاطراز کليه شهروندان که اطلاعاتي در خصوص محل هاي تردد و يا مخفيگاه صاحب تصويرِ دارند,درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طريق شماره تماس 22706756و 22707812در اختيار کارآگاهان ماموران پايگاه يکم پليس اطلاعات و امنيت عمومي تهران بزرگ واقع در ميدان قدس،خيابان دربند،کوچه حميد قرار دهند.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

بدون دیدگاه

  1. کسی ابن فرد را میشناخت

    من برای اطلاع دادن چند تلفن همکار این مرد زنگ زدم به شماره تماس های اعلامی(پایگاه یکم آگاهی ولی گفتند این موضوع حل شد و اطلاعات منو گوش ندادند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. در جواب بعضیا بریم خدا رو شکر کنیم تو مملکتی مثله امریکا زندگی نمیکنیم ولقا خودشیفتگی تا چه حد

  3. خواستی بکی تو یگان ویزه کار میکنی

  4. خاک تو سرش باید سنگ سارش کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.