خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 1 آبان 1392

فال روز چهارشنبه 1 آبان 1392

فروردین:

امروز با معشوقه تان حرف بزنید و حرف دلتان را به او بگویید. به او بفهمانید که احساساتتان را جریحه دار کرده است. قبول ندارد که می تواند دیگران را برنجاند؟ خب فعلا بیخیالش شوید. به زودی که به شما نیاز پیدا کرد شرایط بهتر می شود.

 

اردیبهشت:

اگر با تمام مسئولیت هایی که دارید محصور شده اید تماس های تلفنی را رد کنید و فقط بیرون بروید. بعضی ها دلشان برایتان تنگ شده است و درمورد اینکه برایشان چقدر مهم بودید فکر می کنند. الان شما کس دیگری دارید ولی رابطه تان اصلا خوب نیست. خب از ماست که برماست!

 

خرداد:

امروز سرعتتان را کمی کم کنید. می بینید که مشکلات جدیدی وارد زندگیتان می شوند، اما مشکلات با اهمیتی نیستند. تمام مشکلات قدیمیتان را با اعتمادبنفس و وقار حل کنید. یک نوشابه برای خودتان بخرید و لذت ببرید. به خلسه بروید و تمام مشکلات را فراموش کنید.

 

تیر:

سکوت در محل کار یعنی تولید و کارآیی. امروز عصر باید تمام پروژه تان را تمام کنید. قرار تمام کردن آن فرداست، ولی باید زمانی هم برای مرور آن بگذارید. به حرف ناظرتان گوش کنید. توصیه خیلی خوبی برایتان دارد. بگذارید یک همکار دیگر هم کارتان را بازبینی کند. او هم برایتان توصیه دارد. بعد از تحویل دادن پروژه می توانید استراحت کنید و شاد باشید.

 

مرداد:

در محل کار افرادی هستند که خوشحال می شوند به شما کمک کنند. سوال بپرسید و درخواست کمک کنید. سردرگمیتان در کار بالاست و سختی زیادی در کارتان وجود دارد. نمی توانید تمام جزییات را بفهمید، مگر اینکه درخواست کمک کنید. انقدر درمقابل دیگران ادعا نکنید کسی هستید که هویت خودتان نیست. مردم می دانند و هیچ احترامی به داستان های بی محتوایتان قائل نیستند.

 

شهریور:

از تمام خاله زنک ها و حرف و حدیث های خانوادگی خسته شده اید، به ویژه اینکه بنظر می رسد همه آن درباره شماست. فقط به آنها بگویید که بس کنند، و گرنه شما هم درباره ی آنها شروع به حرف زدن می کنید و آنرا در فیسبوک پخش می کنید. حقیقتی که می دانید درست است را باور داشته باشید. آیا می خواهید که امشب دوستانتان را شاد کنید؟ یک شام مخصوص برایشان درست کنید.

 

مهر:

اگر در رابطه تان به انرژی جدیدی نیاز دارید، شاید بهتر است که یک قرار درست و حسابی داشته باشید و با هم به سینما بروید، شام بخورید و یا نوشیدنی بنوشید. اگر او عاشق این است که با شما بلزی کند، به او بگویید که ازین کار دست بکشد. خودتان را کنترل کنید. اگر درک نداشته باشید در ارتباط برقرار کردن به مشکل بر خواهید خورد.

 

آبان:

نیازی به این نیست که همیشه حرف آخر را بزنید. سعی کنید کمی بیشتر ارتباط برقرار کنید و انقدر فکر نکنید که هر شرایط جدیدی درباره ی شما خواهد بود. به یک سرگرمی نیاز دارید. نباید همیشه کار کنید و کار کنید. موفقیت بستگی به تلاش ها دارد. این هم یک نشانه خوب!

 

آذر:

یک دوست خوب مشوق شما خواهد بود و درباره ی کارتان به شما توصیه های خوبی خواهد رساند. این دوست می تواند یک همکار باشد. گوش کنید و اطاعت کنید. امروز مراقب سلامتیتان باشید. به این نیاز دارید که 30 دقیقه پیاده روی کنید و درمورد اینکه که و چه هستید فکر کنید. برای به تعادل رساندن افکارتان مراقبه کنید.

 

دی:

اگر امروز امور عشقی و زندگیتان به تنش کشیده شده، همه چیز را از ذهنتان دور کنید. چیزی که معشوقه تان از شما می خواهد را درک کنید. شاید انتظاراتتان از او بیش از حد است. راحت با همدیگر حرف بزنید. سعی کنید منعطف باشید و اگر نیاز دارید تغییراتی ایجاد کنید. از جروبحث اجتناب کنید.

 

بهمن:

اگر همسرتان به آزادی بیشتری نیاز دارد، باید آنرا به او بدهید. زمان داشتن برای انجام دادن کارهای خودتان باعث می شود برای او نیز تبدیل به انسان بهتری شوید. اول ماه آبان است و سرما دارد بیشتر می شود. شاید گلویتان درد کند و چشمانتان سوزش داشته باشد.خودتان را گرم نگه دارید و آب پرتغال بنوشید.

 

اسفند:

مقداری از وقتتان را برای استراحت و غلبه بر خستگیتان صرف کنید. اگر نیاز دارید یک چرت بزنید. امروز با موفقیت هایتان مسموم نشوید، وگرنه مرتکب اشتباه می شوید. مراقب افرادی در اداره که بیش از حد با شما خوب هستند باشید! خوبیشان تصنعی است. ورزش را فراموش نکنید. اگر حیوان خانگی دارید، انرا با خود به پیاده روی ببرید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *