خانه » دنیای مد » ساعت‌ های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

ساعت‌ های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

نگاهی به ساعت هایی که طراحان جهانی برای پاییز 2013 طراحی کرده اند نشان می دهد که امسال قرار است ظرافت و تاکید بر صفحه های گرد در طراحی ساعت های مچی حرف اول را بزند! بنابراین تعجب نکنید اگر در ویترین مغازه ها به جای ساعت های بند چرمی چشم تان به ساعت های ظریفی افتاد که در اوج ظرفات تا دلتان بخواهد پرزرق و برقند و پرطمطراق، چون این بار قرار است ساعت ها با زرق و برق شان به چشم بیایند نه قدو قواره شان!

ساعت  های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

کارتیه + برلیان!

یکی از ساعت های جدید بولگاری یک ساعت ظریف و کاملا مجلسی است و درست مانند ساعت قبلی مثل یک دستبند دور دست می پیچد. طراحی بند این مدل چیزی شبیه زنجیرهای کارتیه قدیمی است با این تفاوت که روی هر حلقه 2 برلیان کار شده، این برلیان ها را اضافه کنید به 12 برلیانی که در صفحه ساعت به جای اعداد نشسته اند! پس دور از انتظار نیست که این ساعت بین ساعت های گران قیمت قرار بگیرد. این ساعت رزگلد با همه ظرافتش کاملا ضدآب هم هست به طوری که تا عمق 30 متری زیر آب هم می توانید روی آن حساب کنید!

ساعت  های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

الماس نشان!

یکی از طراحی های جدید ورساچه تلفیقی است از بند چرمی کمی تا قسمتی ظریف با یک صفحه کاملا گرد.طرح بند چرمی در صفحه ساعت همراه با نشان ورساچه تکرار شده است. البته با این تفاوت که مهره های کار شده در صفحه ساعت را 19الماس ظریف تشکیل می دهند! اتفاق متمایز کننده این ساعت بند چرمی کار شده آن است. درست مثل اغلب مدل های ورساچه روی رنگ بندی متنوع این مدل (سفید، مشکی، قرمز، آبی و طلایی) هم می توانید حساب کنید البته اگر خودتان را برای قیمت بالای آن آماده کرده باشید!

ساعت  های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

ساده اما مجلسی

GUESS برای طراحی است ساعت ظریف جدیدش سراغ ایده ای قدیمی اما با شکل و شمایلی کاملا تازه رفته.فریم گرد تمام استيل این مدل بافتی شبیه پوست مار دارد، روی بند چرمی و ظریف این مدل هم دقیقا همین بافت تکرار شده اما نکته قابل تاکید در طراحی این مدل خرده کریستال هایی است که روی دسته های چرمی پوست ماری این مدل کار شده است. این کریستال ها به ظاهر ظریف این مدل جلوه متفاوتی داده اند و از آن یک ساعت مجلسی تمام عیار ساخته اند!

ساعت  های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

ظریف، فقط همین!

ساعت هایی با صفحه های گرد نسبتا بزرگ و تا دل تان بخواهد ظریف، بدون برو برگرد شما را یاد طراحی های برند کلوین کلین یا همان ck می اندازند. این برند این بار تمام خلاقیتش را صرف طراحی بندی فو ق العاده ظریف و البته قابل انعطافش کرده است. این بند درست مثل یک دستبند روی دست شما می نشيند البته اگر ظرافتش اجازه بدهد که نشانی از خودش بر جا بگذارد!غیر از ترکیب رنگ سفید و طلایی به ترکیب رنگ سفید و نقره ای هم در این مدل می توانید فکر کنید.

ساعت  های ظریف و خانمانه برای پاییز امسال

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع : مجله زندگی ایده آل

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ست لباس نقره ای

30 مورد مدلهای رنگ ست با نقره ای و ست لباس نقره ای

رنگ نقره ای یکی از رنگهایی است که اکثرا به آن علاقه دارند و واقعا …

بدون دیدگاه

  1. ببخشید!اون 2تا ساعت اولی رو از کجا میشه تهیه کرد؟لطفا ادرس دقیق بدین.ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.