خانه » اخبار روز » عجیب ولی واقعی:لوکای دلال می اید!

عجیب ولی واقعی:لوکای دلال می اید!

گل: از ابتداي فصل هم مي شد پيش بيني كرد ابراهيم قاسمپور تا انتهاي فصل نمي تواند سرمربي مس باقي بماند. او يك نيم فصل دوام آورد و هنوز نيم فصل دوم آغاز نشده بود كه از سوي مسئولان مس كنار گذاشته شد تا آنها دنبال سرمربي جديدي براي تيمشان باشند.

با رفتن ابراهيم قاسمپور از كرمان خبر مي رسد مسئولان اين تيم براي جذب سرمربي جديد دست به كار شده اند. محمود ياوري گزينه اصلي سرمربيگري مس كرمان است كه هم اكنون روي نيمكت فجرسپاسي حضور دارد . بدون شك اگر ياوري بتواند از فجر جدا شود گزينه اصلي سرمربيگري مس كرمان است در غير اينصورت كرماني ها سراغ لوكا بوناچيچ مي روند تا اين مربي كروات را روي نيمكت تيمشان بنشانند.

 امروز سرپرست تیم مس در مورد شایعه سرمربیگری لوکا بوناچیچ در این تیم، گفته است: این مسایل گمانه زنی است ولی حرف بوناچیچ در کرمان بیشتر از سایر مربیان است و وقتی مربی که حرفش بیشتر است شانس بیشتری هم دارد!

بوناچیچ درباره برجستگی های فنی وی زیاد شنیده ایم ، منشوری ترین مربی خارجی قوتبال ایران است و با حضور او از همین حالا قند دردل دوستان وی آب شده است. او که برای هدایت یک تیم کروات به این کشور بازگشته بود موفقیتی در این راه به دست نیاورد و احتمالا کجا بهتر از ایران؟ جایی که پول هست و از بغل کار هم خوب می شود در آورد…در این رابطه می توانید از مدیرعامل های تیم های قبلی لوکا سئوال کنید!

منبع: goal.com
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *