خانه » اخبار روز » فرهاد بشیری: استیضاح وزیر کشور جدی است

فرهاد بشیری: استیضاح وزیر کشور جدی است

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جدی بودن استیضاح وزیر کشور گفت: 10 نماینده تاکنون استیضاح وزیر کشور را امضا کردند.

فرهاد بشیری اظهار داشت: برخی نمایندگان مجلس از عملکرد وزیر کشور رضایت ندارند و به همین خاطر استیضاح آقای رحمانی فضلی جدی است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اکنون برخی نمایندگان مجلس در حال جمع آوری امضا برای استیضاح وزیر کشور هستند که تاکنون 10 نفر از نمایندگان مجلس این استیضاح را امضا کردند و تعداد امضا کنندگان در حال افزایش است.

وی ادامه داد: عدم هماهنگی در برخی موضوعات و تغییر مدیریت ها باعث شده تا نمایندگان از عملکرد وزیر کشور رضایت نداشته باشند.

گفتنی است چند روز گذشته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز از عملکرد وزیر کشور انتقاد کرد.

سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس اظهار داشت: وزیر کشور در نشست های مجامع استانی و کمیسیون ها گفته بود که در انتخاب استانداران با نمایندگان مجلس، نمایندگان ولی فقیه و ائمه جمعه مشورت خواهد می کند، ولی در حال حاضر انتصابات در سطح استانداران و فرمانداران نشان می دهد که اینگونه نیست و به نظر نمایندگان، ائمه جمعه و نمایندگان ولی فقیه توجهی نشده است.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *