خانه » کامپیوتر و اینترنت » روش جدید که می توانید ایمیل را با دست خط خود ارسال کنید

روش جدید که می توانید ایمیل را با دست خط خود ارسال کنید

گوگل ابزار جدیدی برای ارسال ایمیل دست نویس به جیمیل افزوده است که به کاربر امکان می دهد با دست خط خود به دیگران نامه الکترونیکی ارسال کند.

 

کاربر می تواند با «مکان نما» و «پد» ماوس آنچه را که می خواهد بنویسد و گوگل نهایت تلاش خود را برای تایپ کلمات کاربر با همان دست خط می کند و همچنین کلمات مشابهی را که کاربر می تواند از آنها انتخاب کند نیز پیشنهاد می کند.

 

این ابزار برای کاربران «جی میل» در بیش از 50 زبان و برای کاربران Google Docs در 20 زبان عرضه شده است.

 

مقامات گوگل می گویند ورودی دست خط، اینترنت را برای استفاده همه مردم در سراسر جهان آسان تر می کند و همچنین گامی در جهت برداشتن موانع بین زبانها تلقی می شود.

 

کاربران به آسانی به جی میل یا Docs وارد می شوند، در بخش تنظیمات، تنظیمات زبان را انتخاب می کنند ، گزینه تمام زبانها را نشان بدهد را کلیک می کنند، سپس ابزار ورودی را امکان پذیر کن را انتخاب کرده و در نهایت فهرستی از تمامی انواع صفحه کلید گوگل نمایش داده می شود که کاربر می تواند یکی از آنها انتخاب کند.

 

زبان هایی که یک آیکون قلم در کنار خود دارند آنهایی هستند که از کلمات نوشته شده حمایت می کنند و وقتی گزینه ورودی افزوده شود کاربر می تواند از تمامی فهرست موجود در بالای سند یا ایمیل در حال نوشتن حق انتخاب داشته باشد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر

گوگل ابزار جدیدی برای ارسال ایمیل دست نویس به «جیمیل» افزوده است که به کاربر امکان می دهد با دست خط خود به دیگران نامه الکترونیکی ارسال کند.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

جستجوی صوتی گوگل و بهینه سازی محتوای سایت

امروزه استفاده از جستجوی صوتی و دستیار صوتی برای پاسخ به سوالات متداول افزایش یافته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.