خانه » سرگرمی » قیمت نوشتن با این خودنویس؛ فقط ۶۰ میلیون!

قیمت نوشتن با این خودنویس؛ فقط ۶۰ میلیون!

قیمت نوشتن با این خودنویس؛ فقط ۶۰ میلیون!

علامت تعجب امروز ما در دنیای نوشت افزارها سیر می کند و اشاره به زمانی دارد که نه از مداد و خودکار و خودنویس خبری بود و نه از روان نویس، مردم نی های باریکی را که از مرداب جمع می کردند، می تراشیدند و به عنوان قلم از آن ها استفاده می کردند.

اشاره به آن زمان دارد و از خودنویس های هشت میلیون تومانی و خودکارهای پنج میلیون تومانی امروز روایت می کند. تعجب نکنید، به شعر گفتن هم متهم نکنید که این روزها خودنویس هشت میلیون تومانی یکی از واقعیت های بازار است.

خودنویس، خودکار، اتود و البته روان نویس های چند صد هزار تومانی که دیگر عادی شده اند در ویترین های رنگارنگ. برندهای بزرگ رنگ و بوی خاصی به این ویترین ها می دهند. «واترمن» یکی  از این برندهاست و خرید یک خودکار مشکی گیره طلا یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای شما هزینه در بر خواهد داشت.

خواهان گران ترین ها هم که باشید در این بازار و پشت همین ویترین ها خودنویس اکسپشن تمام طلا را می توانید به قیمت هشت میلیون تومان خریداری کنید. اکسپشن تایم طلا شش میلیون تومانی هم برای خود جایگاهی دارد بین این نوشت افزارها.

ادسون مشکی گیره پلاتین چهار میلیونی، الگانس مشکی گیره طلا دو میلیون تومانی در کنار پریمر دولوکس یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی و سرنیت آبی گیره طلا دو میلیون تومانی تنها بخشی از نوشت افزارهای لوکس و نشان داری هستند که در ویترین از ما بهتران جا خوش کرده اند.

کمی عجیب تر که روایت کنیم می رسیم به خودنویس های جواهرنشان، خودنویس هایی که شناسنامه دارند، شماره سریال دارند، سند دارند، شماره بدنه دارند، تشریفات نمایش دارند و از همه مهم تر خریدار دارند، خریدارهای خاص.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید طلای ۲۴عیار، پلاتین، زمرد، یاقوت و برلیان هر کدام سهمی در شناسنامه این خودنویس ها دارند. بالاخره اینجا تهران است، پایتخت تجمل گرایی ایران و در این پایتخت خرید و فروش خودنویس های ۶۰ میلیون تومانی چندان هم دور از ذهن نیست

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *