خانه » اخبار روز » بهداد سلیمی: آقایان عوام فریبی می کنند

بهداد سلیمی: آقایان عوام فریبی می کنند

 قهرمان وزنه برداری المپیک لندن معتقد است : مطرح کردن این موضوع که رکورد بهادر مولایی از رکورد المپیک بهداد سلیمی بهتر بود، عوام فریبی است.

 

بهداد سلیمی درباره عملکرد تیم ملی وزنه برداری در مسابقات جهانی لهستان، بیان کرد: شاید باورتان نشود، اما من حتی یک ثانیه از مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان را ندیدم، چون دلم نمی خواست مسابقاتی را ببینم که در آن به راحتی می توانستم اول شوم، اما حضور نداشتم.

 

وی ادامه داد: اما وضعیت رکوردها نشان می دهد در سه وزن آخر سطح مسابقات خیلی پایین بود. به جز بهادر مولایی و آلبگوف روس که وزنه های خوبی زدند، وقتی آرتم اواداچین با 232 کیلوگرم مدال می گیرد، این یعنی که سطح مسابقات پایین بوده و باید این مورد نیز در نظر گرفته شود.

 

سلیمی با اشاره به صحبت های اخیر مبنی بر این که رکورد بهادر مولایی بهتر از بهداد سلیمی بوده است، تصریح کرد: در حال حاضر گفته می شود بهداد سلیمی در المپیک 455 کیلوگرم رکورد زده و بهادر مولایی 458 کیلوگرم، پس مولایی از بهداد بهتر است. اما در اصل صحبت این جور چیزها نیست که چه کسی از آن یکی بهتر است، بلکه صحبت اصلی حقی است که از بهداد سلیمی گرفته شد و به مسابقات جهانی نرفت.

 

وی ادامه داد: بعد هم چرا مسابقات جهانی پاریس را نمی گویند که من در آن رقابت ها رکورد جهان را زدم و با 464 کیلوگرم، در مجموع نیز طلا گرفتم. بهداد سلیمی در المپیک شرایط ایده آل و آرمانی نداشت و از ناحیه کتف و زانو مصدوم بود. مطمئنا اگر شرایطم در المپیک مانند جهانی پاریس بود رکوردم در مجموع دو حرکت 470 کیلوگرم می شد. در واقع این مسائل عوام فریبی است که انجام می گیرد و عامه مردم هم اطلاعی از آن ندارند.

 

قهرمان المپیک لندن درباره از دست رفتن عنوان قوی ترین مرد جهان نیز بیان کرد: متاسفانه پس از سه سال که عنوان قوی ترین مرد جهان متعلق به ایران بود، امسال این عنوان به مسکو رفت. ان شاءالله اگر مشکلات برطرف شود، سعی می کنیم این عنوان را به ایران برگردانیم.

 

سلیمی در پاسخ به این پرسش که دلیل نبودن نامش در لیست دعوت شده ها به جام ریاست جمهوری روسیه چه بوده است؟ گفت: برای من مسابقات ریاست جمهوری روسیه مهم نیست. مهم مسابقات جهانی بود که نتوانستم بروم و بقیه اهمیتی ندارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری ایسنا

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

بدون دیدگاه

  1. بهداد عزیز اگه راست میگی و می خوای عنوانو به ایران برگردونی لطف کن برو با کوروش باقری صحبت کن شرطو شروطم نذار چون پیراهن تیم ملی خیلی مقدسه تا برگردی باقری هم اینقدر مرد هست که دوباره دعوتت کنه به تیم ملی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *