خانه » سرگرمی » فال روز پنجشنبه 9 آبان 1392

فال روز پنجشنبه 9 آبان 1392

فروردین:

امروز در رابطه عشقیتان به تزلزل بر می خورید. شاید از شما خواسته شود که با خانواده وطر متفاوتی رفتار کنید یا کاری انجام دهید. اگر مجرد هستید بهتر است که چشمانتان را برای احتمالات رمانتیک باز کنید. چه کسی می داند که در مهمانی پیش رو چه اتفاقی می افتد!

 

اردیبهشت:

امروز که از خواب بیدار شدید باید بدانید که مسایل خانگی و مالی خواهید داشت که باید به آنها برسید. باید محیط اطرافتان را تمیز کنید و مطمئن شوید که برای مهمانی امشب تدارکات لازم را دیده باشید. مراقب باشید که همه ی کارها را به موقع تمام کنید. روز خیلی خوبی است تا به پیش بینی این بپردازید که بعد از غروب آفتاب چه اتفاقی انتظارتان را میکشد.

 

خرداد:

امروز به تمام تماس ها و ایمیل هایتان پاسخ دهید. روز کاریتان کوتاه است، ولی باید که قرارهای کاری را حفظ کنید و به حل مشکلات کاری بپردازید. همچنین ممکن است در خانه هم مسایلی داشته باشید که باید به آنها هم برسید. مراقب باشید که امشب خیس نشوید. در خانه را بسته نگه دارید تا موقعی که زنگ به صدا در می آید.

 

تیر:

امروز تصمیمات مالی مهمی بگیرید. همین که روی بودجه تان کار می کنید، درگیر سرمایه گذاری ها و مسایلی که نیازمند پول زیادی هستند نشوید. درمورد خانواده و قرزندان و همچنین شرایط زندگی و مالیتان به داوری های معقولانه نیاز دارید. مراقب باشید که به تکالیف خواندنتان برسید!

 

مرداد:

شاید ببینید که برای اجتناب از تنش و گیج شدگی هیچ کاری از دستتان بر نمی آید. تنش در خانه، محل کار و هرجایی که می روید حضور دارد. امروز قرار است چیزهایی را از دست بدهید که برایتان خیلی باارزش هستند. اگر محتاط نباشید در رابطه با تصمیماتی که می گیرید پشیمان خواهید شد.

 

شهریور:

امشب در مهمانی مرکز توجه  آن نخواهید بود، ولی سعی کنید خیلی هم گوشه گیر و ساکت نباشید. کمی آرام باشید. امشب خیلی دل و دماغ ندارید و ممکن است با هر کس که کنارتان است به جروبحث بپردازید. به کودکان هنگامی که بازی های خطرناک می کنند یاد بدهید که قواعد ایمنی را رعایت کنند. مراقب باید که امشب در خانه امنیت داشته باشید.

 

مهر:

امروز می تواند پر از عشق و محبت باشد. باید وقتتان را با معشوقه تان بگذرانید. اگر هم مجرد هستید، صرفا برای اینکه دوست دارید عصر را با کسی باشید دست به انتخاب نزنید. اول خودتان را دوست داشته باشید و به درونتان نگاهی بیندازید. خیلی بد است اگر نتوانید تنها باشید.

 

آبان:

احتمالا امروز شانس خیلی بزرگی را تجربه کنید. شاید بخواهید به یک کلوب بروید و به تفریح بپردازید. اگر شرط بندی کنید به اندازه کافی برنده خواهید شد! امروز هیچ قولی ندهید که نتوانید به آن عمل کنید. به عزیزانتان بیاموزید که اگر می خواهند برای دیگران خوب باشند، اول باید بتوانند از خودشان مراقبت کنند.

 

آذر:

امروز در ذهنتان مسافرت و ماجراجویی دارید. شاید مشکلات قانونی داشته باشید که اجازه ندهد به بعضی جاها یا کشورها سفر کنید. به کارهایتان برسید و وظایفتان را به نحو احسن به اتمام برسانید. خواهید دید که برای سخت کوشیتان پاداش هایی دریافت خواهید کرد.

 

دی:

امروز روابط نزدیک در مرکز توجه اند. خواهید دید که نیاز پیدا می کنید که درآمدتان را با آنهایی که دوستشان دارید تقسیم کنید. نگذارید که مسایل مالی روز یا شبتان را خراب کنند. پیشنهاد خوبی است اگر بگوییم که به دوستانتان پول را قرض ندهید، بلکه آنرا به خودشان بدهید. حتی برایشان خوراکی هم بخرید. این طور کمک زیادی به آنها می کنید.

 

بهمن:

محبتتان برای خانواده خیلی زیاد است. می خواهید که همیشه شاد باشند، اما می دانید که نمی توانید مجبورشان کنید که شاد باشند. اگر استطاعت ندارید مجبور نیستید به خانواده پول بدهید. پولتان را پس نمی دهند و قدرشناستان هم نخواهند بود. مراقب باشید که امروز در چارچوب توانایی و امکانات خودتان زندگی کنید. شاید بهتر است که به جای غذاهای رستوران خوردن میوه و سبزی را شروع کنید.

 

اسفند:

امروز از حس ششمتان کمک بگیرید تا رهنمون زندگیتان باشد. محیط اطرافتان را محکم و تمیز کنید و مطمئن شوید که اوضاع مالیتان مرتبط است. سلامتی باید هدف اصلی امروزتان باشد. بیش از حد نگران نباشید. هر چه باشد روزهای مبارکی است و در اوقات مورد علاقه تان در سال هستیم.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *