خانه » سرگرمی » فال روز جمعه 10 آبان 1392

فال روز جمعه 10 آبان 1392

فروردین:

اگر برنامه ورزش های زمستانی دارید، الان بهترین موقع برای خریدن وسایل آن است. در این موقع سال حراجی های خوبی به نمایش در می آیند. همان چیزی که می خواهید را می توانید به دست بیاورید و زندگی قشنگ خواهد شد. یک ورزش زمستانی جدید را امتحان کنید. اسنوبورد چطور است؟

 

اردیبهشت:

امروز به کمی اوقات تنهایی نیاز دارید. در هوای خنک بیرون کمی قدم بزنید. ماه سردی است ولی پیاده روی در هر موقع سال که باشد خوب است. با دوستانتان دور هم جمع شوید و یک سام سبک بخورید. اگر مایلید به خارج از شهر بروید و رستوران های دیگری را امتحان کنید. شاید بتوانید یک مکان مورد علاقه جدید پیدا کنید.

 

خرداد:

امروز به همکارانتان در پروژه هایشان کمک کنید. خواهید دید که روزی آنها هم برمی گردند و به شما کمک می کنند. همکاری هایتان را مدیران رده بالا می بینند و این همکاری ها برایشان خیلی خوشایند خواهد بود. با همسرتان برای شام بیرون بروید و تنها باشید. داشتن یک برنامه مشخص برای شام بیرون رفتن خوب است!

 

تیر:

امروز در روحیه تان آرامش دیده می شود. احساس می کنید که می توانید همه چیز را ببینید و به بینش دست یافته اید و این خیلی خوب است. این حالت زندگی را حفظ کنید تا در نزاع هایتان با خانواده و دوستانتان کمکتان کند. امروز غذاهای سالمتری بخورید. برنامه ی غذایی جدیدی آغاز کنید که در آن گوشت کمتر و میوه بیشتر باشد. اینطوری خواهید دید که احساس بهتری خواهید داشت و به زیباییتان هم کمک می کند.

 

مرداد:

در جیب هایتان پول سنگینی می کند؟ بهتر است که آن را در یک حساب پس انداز ذخیره کنید. خیلی وسوسه شده اید که یک جنس خیلی گران قیمت بخرید ولی بهتر است که آن را به تعویق بیندازید. می توانید این کار را بکنید، ولی امروز نه! مراقب علایم خیانت توسط معشوقهتان باشید! خیلی مشکوک رفتار می کند.

 

شهریور:

امروز هیچ چیز تازه ای را آغاز نکنید. اگر این مساله درمورد خانه و خانواده است شاید بهتر است که فقط چند روز صبر کنید. امروز برنامه هایتان به هیچ جایی نمی رسند. روی پروژه هایی که دارید و رویشان کار می کنید تمرکز کنید. امروز هیچ توافق اجتماعی نکنید. همه ی انها از بین خواهند رفت گویی که هیچ وقت رخ نداده اند. قبل از اینکه هرگونه برنامه اجتماعی بریزید حداقل سه روز صبر کنید.

 

مهر:

امروز سوالات بسیاری از ذهنتان می گذرند. مردم به فضاهایی پا گذاشته اند که به آنها ربطی ندارند. دوستان مرتب سوال های شرمنده کننده ای می پرسند. به انها پاسخ ندهید و خودتان هم سوالات نپرسید. امروز روزی است که باید در آن مراقب احساسات دیگران باشید. شاید بهتر است که امروز فقط در لاک خودتان فرو بروید.

 

آبان:

امروز در خانه و محل کار جو پر تنشی دارید. اوقات سختی دارید و دوستتان را روی کارهای اشتباه می گذارید. می دانید که نمی توانید حرف های درست بزنید و کارهای درستی بکنید و حتی مکالمات ساده هم تبدیل به جروبحث می شوند. دوستان و  خانواده تان خیلی تمسخر می کنند، ولی شما نمی خواهید پاسخ های آزارنده ای بدهید و جبران کنید. قبل از حرف زدن فکر کنید و رازهایی که می دانید را برملا نکنید. اگر فقط به خاطر یک جروبحث رازی را برملا کنید محبوبیتان را زا دست خواهید داد.

 

آذر:

اگر می خواهید همراهان جدیدی را وارد رنامه و مهمانی امروزتان بکنید، ممکن است نتوانید افراد مناسبی را انتخاب کنید. از اوقاتتان لذت ببرید و بدانید هرکسی درمورد داشتن اوقات خوش نظر و ایده ی خود را دارد. شاید ببیند که بعضی از دوستان می خواهند کارهایی بیشتر از شما بکنند و بعضی ها هم اصلا نمی خواهند کاری بکنند. اگر کاری از شما می خواهند که در انجام دادنش راحت نیستید قبول نکنید. لذت بردن با شرایط خودتان خیلی رضایت بخش خواهد بود.

 

دی:

تا حالا به این فکر کرده اید که بعضی از رویاهایتان شما را از مسیرتان منحرف می کنند؟ آنها خیلی غیرمعقول هستند و گاهی اوقات برایتان سخت است که راه خانه را پیدا کنید. احساساتی دارید که خیلی به شما فشار می آورند، ولی به زودی آرام می شوند. اتفاقاتی را که برسر راهتان قرار می گیرند بپذیرید. هرچه که روز را می گذرانید ممکن است اهدا کنونیتان تغییر کنند. عزمتان را حفط کنید تا رویایتان را امروز به حقیقت برسانید. مجبور نیستید که برای هیچ کس توضیح دهید.

 

بهمن:

امروز می خواهید لذتی برای خودتان پیدا کنید؟ ممکن است هزینه داشته باشد. فکر می کنید که مجبور نیستید خیلی پیش بروید، ولی می بینید که وقتی چیزی را شروع کردید متوقف کردن آن غیرممکن می شود. نیاز به این ندارید که از عواطف و احساساتتان اجتناب کنید، ولی تعادل را حفظ کنید. امروز عواطف منطقیتان برای هیچ کس مشکل ایجاد نمی کنند و فقط باید از طوفان خارج شوید.

 

اسفند:

اگر در ذهنتان است که کاری غیر معقول انجام دهید شاید بهتر باشد که به دسته چکتان نگاهی بیندازید. برای لذت بخش تر کردن روزتان می توانید کارهای خلاقانه بکنید ، واگر انطور که می خواهید همه چیز پیش نمی رود اخم نکنید و لب و لوچه را جمع نکنید. شرایط حاظر چیزی است که الان در ان قرار دارید و باید از آن بهترین استفاده را بکنید. به یاد داشته باشدی که گاهی اوقات بهترین چیزها در زندگی رایگان هستند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

بدون دیدگاه

  1. باسلام وخسته نباشید ممنون ازوبسایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.