خانه » اخبار روز » اجتماعی » سردار احمدی مقدم: با دزد ناموس برخورد می کنیم

سردار احمدی مقدم: با دزد ناموس برخورد می کنیم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: وقتی که بحث امنیت اخلاقی مطرح می شود هجمه های فراوانی آغاز شده و می گویند که نیروی انتظامی به سراغ دزدها برود؛ البته ما معتقد هستیم که باید هم دزد مال و هم دزد ناموس را گرفت.

سردار اسماعیل احمدی مقدم پیش از ظهر امروز در گردهمایی بزرگ مبلغان با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین آموزه های عاشورا مقوله مهم دشمن شناسی است بیان کرد: امروز دشمنان از همه ابزار برای هجمه به شیعیان استفاده می کنند.

وی با اشاره به اینکه بهترین سبک زندگی بشر از نظر دشمنان روش لیبرال دموکراسی است بیان کرد: آنها به دنبال این هستند که حاکمیت را محقق کنند در حالی که شیعیان به دنبال تحقق عدل و صلح جهانی مطابق با آموزه های مکتب انتظار است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه غربی ها دوری بشریت از زندگی معنوی و غلبه زندگی دنیوی و حیوانی را دنبال می کنند یادآور شد: برخی جریانات به دنبال این هستند که اینگونه القاء کنند که وجود دشمن یک نوع توهم است در حالی که دشمن شناسی از مسائل مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه غربی ها با استفاده از فشارهای رسانه ای به دنبال این بودند که افکار عمومی کشور را نسبت به سازش متقاعد کنند گفت: دشمنان در شرایطی که وارد مسیر دیپلماتیک شده اند ولی بعد از گذشت دو روز باز شروع به اهانت کرده و از تشدید فشارها سخن می گویند.

احمدی مقدم با اشاره به اینکه شناسایی دشمن در زمانی که از طریق رسانه، تغذیه فرهنگی و… وارد می شود دشوار است گفت: امروز فرهنگ از عناصر اصلی اثرگذاری است که با استفاده از ابزار رسانه هدف خود را دنبال می کند.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه مهم ترین آسیب جامعه جهانی مواد مخدر است تاکید کرد:  البته در کشور ایران میزان اثرگذاری این تهدید در مقایسه با دیگر کشورها یک دهم است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه میزان تولید مواد مخدر در کشور افغانستان از 200 تن در سال 2001 به 600 تن در سال جاری رسیده است یادآور شد: در حال حاضر 45 درصد مجرمان به خاطر مواد مخدر در زندان ها هستند.

وی در ادامه عادی سازی روابط زن و مرد، بی عفتی و بی حجابی را از دیگر آسیب های موجود دانست و گفت: در محیط های اداری و آموزشی اصرار می شود که زن و مرد در کنار هم باشند و در این شرایطی است که همیشه این مسئله ضرورت ندارد.

احمدی مقدم با اشاره به هجمه ها نسبت به نیروی انتظامی در زمینه ایجاد امنیت اخلاقی گفت: وقتی که بحث امنیت اخلاقی مطرح می شود هجمه های فراوانی آغاز شده و می گویند که نیروی انتظامی به سراغ دزدها برود؛ البته ما معتقد هستیم که باید هم دزد مال و هم دزد ناموس را گرفت.

وی توهین به مقدسات از جمله مسئله غدیر و ولایت را مورد توجه قرار داد و اضافه کرد: چند سال قبل شاهد توهین به پیامبر گرامی اسلام(ص) و قرآن کریم بودیم و امروز هم دیگر مقدسات مورد هجمه قرار می گیرد، علما باید جلوی انحراف ها را بگیرند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فعالیت  گروه های شیطان پرستی  بیان کرد: این گروه ها و گروهایی نظیر سلفی ها و گروه های مسلح مانند گروه معدوم ریگی از سوی دشمنان به شدت مورد حمایت قرار دارد.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.