خانه » سرگرمی » فال روز چهارشنبه 22 آبان 1392

فال روز چهارشنبه 22 آبان 1392

فروردین:

کار کردن با دیگران را خیلی دوست دارید پس به آن بپردازید، و می دانید که مهارت های رایزنیتان امروز خیلی بالاست. شاید بخواهید که شغلی جدید بیابید که درمورد کار با عموم باشد. شاید یک اداره سیاسی انتخاب خوبی باشد. امروز در کارهای مهم از نظر عقلانی به کمک شرکتتان می آیید. در شرکتتان با رده بالاها ارتباط برقرار کنید تا بتوانید همه چیز را با موفقیت مدیریت کنید. امروز شاد باشید. خیلی پیشرفت خواهید کرد.

اردیبهشت:

امروز عاشق آداب معاشرت و رفتارهای دیگران هستید. البته رفتارهای خودتان نیاز به کمی اصلاح دارند. امروز در یک کلاس آداب معاشرت شرکت کنید. این می تواند افق هایتان را هنگام گشتن دنبال یک همسر که با روحتان پیوند داشته باشد وسیع تر کند.امروز مراقب کارهای روزمره تان باشید. ممکن است که مارهایتان مختل شوند.

خرداد:

امروز نمی خواهید که اصلا کنترل شوید. احساس می کنید که استقلالتان ارزش همه چیز را دارد. سنت فقط برای شما نیست. شاید یک شغل سخت پیدا کنید که انرژی زیادی از شما بگیرد. شاید خوانندگی! هرچه که راه های جایگزین دیگری را برای زندگی ارزیابی می کنید، شاید ببینید که خانواده تان نمی تواند با آن همراه شود. در مورد آنچه که انجام می دهید فکر کنید، و یک سرگرمی جدید پیدا کنید که میلتان به استقلال را ارضا کند.

تیر:

امروز زندگی را کمی آهسته تر کنید. همه چیز را مرتب کنید، و آنها را در جای مناسبشان قرار دهید. این هایی که می گوییم شامل احساساتی که در قلب و افکاری که در ذهنتان قرار دارند نیز می شوند. امروز بیشتر از انچه که فکرش را می کردید بیشتر می توانید موفقیت به دست آورید. این شما را در یک موقعیت اعتمادزا قرار می دهد. مراقب باشید که وظایف مربوط به سخنرانی در جمع را رد نکنید. این یک امتحانی است برای اینکه ببینید چندمرده حلاجید.

مرداد:

یک سری مسایل حساس در خاواده تان جریان پیدا کرده اند. شاید اعتقاد به این داشته باشید که قطعا باید تغییراتی ایجاد شوند. شاید هم بخواهید که این تغییرات را به آینده موکول کنید. هرچه هست سعی کنید که امروز شاد باشید.

شهریور:

چه روز خوبی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی است. می بینید که می توانید در هر شرایطی که رخ می دهد کار کند. از طرف یک مشاور توصیه ای به شما می شود که در پروژه ها و کارها خیلی به دردتان می خورد. امسال موفقیت های زیادی را بدست آورده اید و این موفقیت ها همچنان در کنارتان هستند و انتظارتان را می کشند. سخت کوشی خود را حفظ کنید. شما لیاقت تمام قدردانی ها را دارید.

مهر:

با تمرکز فراوانی که دارید تبدیل به یک دانشمند عالی می شوید. می توانید در نوشتن، سخنرانی، و هرکار ارتباطی بسیار موفق و متمایز شوید. شما آرزو دارید که وارد رشته ارتباطات شوید و از ذهن و احساساتتان استفاده کنید. نیاز به این دارید که درمورد انتخاب شغلتان اطلاعات بیشتری را کسب کنید. این شور و علاقه را حفظ کنید تا موفق شوید. امروز عصر یک دوست خوب خیلی به کمکتان می آید.

آبان:

امروز با یکی از اعضای خانواده که بزرگتر از شما است درگیر می شوید. باید کسی را پیدا کنید که او را درمورد مشکلات ذهنیش کمک کند. شاید برای این سرویس مجبور شوید که پول هم پرداخت کنید. ولی این خیلی بهتر از این است که همیشه به شکایاتش گوش کنید، به کارهایش ادامه دهد و هیچ کاری به پیش نبرد.

آذر:

امروز معشوقه تان به خاطر آنچیزی که به او داده اید از شما تشکر می کند و در رفع مشکلات میز به شما کمک می کند. امشب و با خانواده به یک سینما بروید و خوش بگذرانید. خیلی به شما خوش خواهد گذشت. می تواند تبدیل به یک سرگرمی جدید برای خانواده شود.

دی:

در کتابخانه نزدیک خانه تان داوطلب کممک شوید. این کار نیازتان برای کمک به مردم را در این ماه ارضا می کند. این ماه ماه مخصوصی برای کمک کردن به دیگران است. این نحوه تفکر شماست و به خاطر تمام چیزهایی است که خداوند به شما داده است.

بهمن:

امروز فعالیت های ذهنی برایتان گشوده شده است. نیاز به این دارید که از نظر روانی و ذهنی فعال باشید تا بین خودتان دیگران تعهد و نزدیکی ایجاد کنید. تبادل اطلاعات و شبکه های دوستان به شما کمک می کنند تا موقعیتی که به دنبالش هستید را بدست آورید. به سختی کار کنید و مطمئن شوید که محبوبیت زیادی بین گروه های متعلق به خودتان دارید. این بهترین را برای پیشرفت کارتان است.

اسفند:

امروز بعدازظهر بچه ها و نزدیکان برایتان خیلی اهمیت دارند. شاید بخواهید که به حیوانات خانگی چیزهای بیاموزید و فرزندانتان را سرگرم کنید. به بچه ها در ساختن جعبه ها و کاردستی هایشان کمک کنید. امروز عصر فقط لذت ببرید و از داشته هایتان احساس شادمانی کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.