خانه » سرگرمی » فال روز پنج شنبه 23 آبان 1392

فال روز پنج شنبه 23 آبان 1392

فروردین:

اگر امروز فقط کمی اطلاعات به شما برسد، می توانید به پاسخ واقعی برسید. شاید امروز برای حل کردن مسایل فنی از این قابلیت برای کمک کردن به دیگران استفاده کنید. این یک سرویس حرفه ایست که عاشق فراهم کردن آنها در محل کار هستید. هنگام انتقال دانش به دیگران پادشاه باشید و سخاوتمند. انقدر پر از خودتان نباشید.

اردیبهشت:

امروز خیلی خوشحال هستید زیرا به کاری رسیده اید که آنرا دوست دارید. گاهی اوقات کارتان مشکل می شود، ولی می دانید که کارتان را خیلی خوب بلدید. تمایل دارید که به سرعت و خیلی حرفه ای به دیگران پاسخ دهید. برایتان خیلی ساده است که ایده هایتان را به کار بگیرید و به اطرافیانتان کمک کنید شرایط را تحلیل کنند و بفهمند که چه کار باید بکنند. امروز قوه ذهنی خیلی خوبی دارید.

خرداد:

امروز حرفه ای درمورد مشاغل عمومی پیدا خواهید کرد. شما عاشق این هستید که درگیر پروژه ها و تلاش برای مراقبت از افراد تنگ دست تر از خودتان شوید. ایده آل ای بشردوستانه ی عشیمی در سر دارید و تقسیم زمان و حمایتتان برای دیگران برایتان خیلی ساده است. این را هنگام فکر کردن درباره تغییر شغل در ذهن داشته باشید.

تیر:

شاید امروز قادر شوید که مسافرت کنید. در محدوده حومه شهر می توانید گشت و گذاری داشته باشید. نواحی روشنی بخش بسیاری در زندگیتان وجود دارند که می توانند درک بیشتری آنچه هستید و جایی که می روید به شما بدهند. امروز عصر دوست جدیدی پیدا کنید. تجربه ای عالی خواهد بود.

مرداد:

شما دارای ایده آل ها و بصیرتی درونی هستید که آنچه برای آنها بهتر است را برای اطرافیان انجام دهید. دل فریب بمانید و کاری کنید که با لبخند های جذاب و چشمان خیره کننده تان دیگران را به خود جذب کنید. شما یک حس جذب کننده با خود دارید و افراد جنس مخالف همیشه به طرفتان می آیند. دوست ندارید که مورد توجه عموم قرار بگیرید، ولی اگر بخواهید موفق خواهید شد.

شهریور:

امروز وقتی فرصت هایی برای بهتر کردن خود پیدا کنید، روز شانس و موفقیت برای شماست. امروز فرصت هایی برای پیشرفت دارید و قادر خواهید بود تا هرکاری که بخواهید انجام دهید. البته اگر کاری نباشد که به نفع دیگران است، خیلی موفق نخواهید شد. برای رسیدن به کسی که دوستش دارید از موسیقی و شعر استفاده کنید.

مهر:

اگر امروز تصمیمی برای شغلتان می گیرید، پس روز شانستان خواهد بود. برای به تحقق رساندن رویاهایتان به سختی کار کنید. خواهید دید که جرقه های بینش وارد ذهنتان می شوند و دقیقا خواهید دانست که باید به کجا بروید تا در شغلتان به موفقیت برسید. هنگام رسیدن به معشوقه یا همسرتان غیر سنتی و نو باشید. احتمالا امشب احساس خیلی خوبی به او خواهید بخشید.

آبان:

ایده ی خیلی خوبی خواهد بود تا راه های جدید و خیلی متفاوتی را برای ارتباط با کسانی که با شما کار می کنند پیدا کنید. این به همکارانتان کمک می کند تا خود واقعیتان را بشناسند و در کارهایتان کمکتان کنند. امشب یک دوست خوب (حتی اگر پسرکوچکتان باشد) را به یک مسابقه ورزشی ببرید. از نورها، رایحه و فضای شوخی که اطرافتان خواهد بود لذت ببرید. تیمتان را تشویق کنید و شب لذت بخشی درست کنید.

آذر:

عاشق سفر هستید، و امروز احتمالا موقعیت هایی برای مسافرت برایتان پیش بیاید. هنگام ابراز احساسات به دیگران می توانید خیلی متفاوت باشید. از توانایی های خلاقانه تان برای ابراز احساساتتان به همسر یا معشوقه تان استفاده کنید. در مواقعی که نیاز دارید مستقل باشید، ولی کسی را پیدا کنید که درمواقعی که می ترسید به او تکیه کنید.

دی:

نگرش مثبتتان شما را به مکان و زمان درست برای شغلتان هدایت می کند. امروز دیگران به شما گوش می دهند، زیرا برای پروژه ای که در حال حاضر در دست دارید پر از شوروشوق هستید و خیلی مثبت اندیشید. از ایده هایی که تیمتان دارد استفاده کنید و برای تمام کردن کارها از آنها استفاده کنید. امروز اعتماد بنفس بالایی دارید و این خیلی جذاب است.

بهمن:

وقتی شرایط شما را داخل موقعیت های می اندازند که نیاز به این پیدا می کنید که خیلی باخردانه عمل کنیدف گاهی اوقات شکست می خورید. ولی امروز متفاوت خواهد بود. شما دربرابر حضاری که از شما خواسته شده برایشان حرف بزنید خیلی راحت خواهید بود و خیلی متفاوت خواهید بود. پر از نور هستید و دانشتان خواهد درخشید. این روشنی را حفظ کنید.

اسفند:

تمام مسئولیت ها را نادیده بگیرید و فقط دراز بکشید. امروز واقعیت ها خیلی زیاد هستند و طالب این هستند که دوستانتان را فراموش کنید و فقط به کار بپردازید. این آنچیزی نیست که شما می خواهید انجام بدهید. به نظر می رسد که کارتان دارد به همان مسیری می رود که قرار بوده و از شما خواسته شده است. هنگام دراز کشیدن روی زمین کمی مراقبه کنید، اینگونه شاید به پاسخی مناسب برسید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.