خانه » سرگرمی » فال روز شنبه 25 آبان 1392

فال روز شنبه 25 آبان 1392

فروردین:

امروز خیلی سرتان شلوغ است و هیچ وقتی برای خیچ کاری حتی تماشا کردن غروب آفتاب نخواهید داشت. زندگی به دنبالتان است و نیاز به این دارید که برای لحظاتی بایستید و کمی رویاپردازی کنید. یک گروه داوطلب وجود دارد که باید امروز به آن ملحق شوید. با دوستانتان حرف بزنید تا با شما به گروه ملحق شوند. این سازمان اوقات استراحتتان را پر می کند، ولی در این نکته که می فهمید سرویس دهی می کنید باعث می شود رضایت خاطر زیادی کسب کنید.

اردیبهشت:

متاسفنه احتمالا نوشیدن مشروبات یا کارهای دیگر همیشه برایتان راهی برای فرار از واقعیت و در از دست دادن روابطتان و یا هرچیز دیگر به خاطر آن بوده است.  البته اکنون شما خیلی سخت و مقاوم شده اید و آینده به رویتان خیره شده است. از معشوقه تان جدا شدید و غرورتان را حفظ کردید. اکنون دوباره و دوباره تنها شدید. احساس خوبی ندارید؟ راه حلی برای آن وجود دارد. به یک گروه داوطلبانه ملحق شوید. ایمن کار کسی را به شما نزدیک می کند که شاید کمک کند دردهایتان تسکین یابند.

خرداد:

امروز روز خیلی خوبی است که به اطرافیان کاری که درگیرش هستید را یاد بدهید. این کمک می کند که مقداری از زمانتان خالی شود تا آنرا با خانواده بگذرانید. شاید احساس کنید که با سرشلوغی بسیار زیاد باعث شده اید که از نظر ذهنی خیلی خوب متمرکز شوید. امروز با دیگران مکالمات دوستانه برقرار کنید. ارتباط با همکاران و دریافت اطلاعات خیلی اهمیت دارند.

تیر:

درمورد کارهایی که باید انجام شوند فکر می کنید، ولی به نظر می رسد که اصلا برای آن بلند نمی شوید و اقدامی نمی کنید. انقدر از نظر احساسی درگیر آنها هستید که کمی باعث گیجی و تنبلیتان شده است. شما یک ابرانسان نیستید. نمی توانید به داد همه کس برسید. یک هدف برگزینید و به سمتش شتاب کنید. می تواند فقط به خاطر خودتان باشد و تمام کردن کارهایتان را شامل شود.

مرداد:

با پولی که از مادرتان گرفته اید یک کار جالب انجام دهید. خیلی جالب است که بگویید آن را برای پرداخت صورت حساب ها می خواهید، ولی پول را خرج خریدن چیزهای بیهوده کنید. واقعا که! خجالت بکشید. مادرتان هیچ وقت به دوروییتان مظنون نمی شود. فقط با آن کنار می آید! شاید بهتر باشد که اعتراف کنید.

شهریور:

امروز از خود درک و مراقبت نشان دهید. در موقعیت خوبی قرار گرفته اید که می توانید کمک کنید روابط درهم شکسته دوباره ترمیم شوند. خیلی خوب از احساساتی که در اطرافتان هستند آگاه هستید. امروز حس ششمتان خیلی قوی است. خواهید دی که امروز توانایی های آموزشتان خیلی قوی هستند و گفته هایتان به اطرافیانتان کمک می کنند که از هدف هایشان آگاه شوند و آنها را درک کنند. امروز رشد شخصی زیادی خواهید داشت.

مهر:

خیلی خوب اسن که برای کارتان مورد قدردانی و ستایش قرار گیرید. می بینید که اطرافیانتان درباره ی کاری که کرده اید انقدر هیجان زده هستند که شما را ستایش و از شما تشکر می کنند. با یکی از همکاران ناهار را بخورید. امروز سلامتی بیشتری را تجربه کنید و ببینید که اوضاع انقدرها هم سنگین و فاجعه آمیز نیست. مصمم باشید تا تعطیلات پیش رو را به یکی از بهترین تعطیلات عمرتان تبدیل کنید.

آبان:

شاید بخواهید که امروز روی ارتباطاتتان تاکید کنید. ایده هایتان را بیان کنید و دیگران را با پروژه ها مرتبط کنید. امروز انگار یک ماموریت دارید و نیاز دارید که تمام مهارت هایی که در چند سال اخیر فراگرفته اید را به کار ببندید. بهترین ویژگی های آنهایی که با شما کار می کنند را ببینید و کشف کنید که آنها هن دارای استعدادهایی مخفی هستند. باهم روی پروژه ها کار کنید و موفقیت بالایی بدست آورید.

آذر:

می دانید که امور در کشورهای خارجی خیلی جالب تر پیش می روند. در یک مساله اقتصادی جدید در خارج از کشور یا در داخل سرمایه گذاری کرده اید و باید اطمینان حاصل کنید که جواب خواهد داد. ارتباطتان را با مشاور سرمایه گذاری و بورس حفظ کنید. پول بادآورده ای که بدست می آورید را در پرداخت بدهی هایتان مصرف کنید.

دی:

امروز مشکلات زندگی به نظر خیلی ساده می آیند و به راحتی قابل حل کردن هستند. از توصیه ای که یک فرد مسن تر و عاقل تر به شما کرده خیلی استفاده می برید. احتمالا امروز زندگی برایتان مثل یک رویا باشد. با دوستانتان تعامل می کنید و خیلی به شما خوش می گذرد. اوقات گروهی با دوستان بهترین وجهه های شما را نشان می دهد.

بهمن:

موقعیت این را بدست خواهید آورد که کسی را متقاعد کنید که با شما بیرون بیاید. احساساتتان را مورد وارسی قرار می دهید و درموردشان تردید پیدا می کنید، چه اضطراب باشند و چه هیجان. این یک قرار متفاوت خواهد بود و شاید فقط درباره ی مسافرت، فرهنگ و صنعت صحبت کنید. چه خارق العاده خواهد بود!

اسفند:

وقتی موقع سوالی می رسد که معشوقه تان از شما می پرسد، بسیار صادق و روراست خواهید بود. انگیزه پیدا می کنید که به ستایش زیبایی های زندگیتان بپردازید و ببینید که اعتماد همه چیز را خیلی بهتر می کند. باید امروز از حس ششمتان استفاده کنید و کاری را بکنید که اعتقاد دارید بهترین کار است. دوستانتان از شما حمایت خواهند کرد. بیرون بروید و در این هوای سرد و دلپذیر نفس عمیق بکشید. این به شما انرژی دوباره خواهد داد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.