خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 3 آذر 1392

فال روز یکشنبه 3 آذر 1392

فروردین:

امروز یک تجربه احساسی جدید می خواهید. احساس می کنید که نیاز دارید که به طرق خیلی متفاوتی دوستتان بدارند. به دنبال کسی می گردید که بتواند به شما عشق و محبت بدهد. حس ارزش خیلی بالایی دارید و تفاوت در افراد را می ستایید. مراقب باشید که هنگام یافتن شریک روحیتان ساده لوحانه رفتار نکنید.

اردیبهشت:

امروز خیلی می خواهید با کسی باشید. از هر فرصتی استفاده کنید تا در شرایط خوب با دوستانتان باشید. اگر با دیگر احساس ها درگیر هستید خواهید دید که رضایت خوبی بدست می آورید. امروز تلاش کنید که با کسی باشید که دوستش دارید و پر از شکرگذاری باشید.

خرداد:

امروز باید وظایف تمام نشده را به اتمام برسانید. با ذهن زیرکتان و اگاهیتان از دنیا می توانید موفقیت زیادی را بدست آورید. کیفیت پویای در بینشتان از زندگی وجود دارد. نیاز مبرم به سخت کار کردن را احساس کنید و پروژه ها را به اتمام برسانید. به زودی شما برای یک نقش رهبری یا مدیریتی گزیده می شوید.

تیر:

می توانید امروز به مشکلاتتان برسید و منبع مشکلاتتان را بیابید. تغییرات لازم را بوجود بیاورید تا مطمئن شوید که این مشکلات تبدیل به آتشفشان نشده و فوران نکنند. امروز خیلی مراقب خانواده تان باشید. تا حداکثر توانتان قانع کننده باشید. این می تواند مسایل و مشکلات را کمتر کند.

مرداد:

شاید بهترین موقع برای بخشیدن کسی باشد که کسی را ببخشید که به شما بدهکار است. اگر هم از اقوام باشد اهمیت بخشش دو برابر می شود. فقط تظاهر کنید که انگار هیچ وقت به او پولی نداده اید و او هم هیچ وقت تقاضای کمک نکرده است. این می توانید هم شما را از نظر وجدانتان کمک کند و هم اورا از نظر استرسی که دارد.

شهریور:

از روزهای مرخصی و تعطیلاتی که اندوخته اید استفاده کنید. اواخر پاییز است، ولی اینموقع بهترین وقت برای مسافرت و تعطیلات است. سعی کنید به یک جای خیلی قشنگ بروید. در این ماه ها هزینه ها خیلی ارزان هستند و می توانید اوقات خیلی خوبی را برای استراحت در کنار آتش گرم داشته باشید. همسر یا نامزدتان را هم با خودتان ببرید.

مهر:

آیا خانواده تان مرتب از شما تقاضای همراهیتان را دارند و شما را به استرس می اندازند؟ شاید دوستانتان هم همیشه شما را صدا می زنند. به یک استراحت نیاز دارید. به همه ی اطرافیان بگویید که به کمی زمان نیاز دارید تا تنها باشید و انرژیتان را باز بدست بیاورید. با رفتن به کلاس های یوگا، نوشیدن چای سبز و تنها بودن تعادلتان را بدست آورید.

آبان:

به کمک همکارانی بروید که برای انجام دادن وظایف و کارها از شما کمک می خواهند. شما بهترین فرد برای دادن توصیه و کمک به آنها هستید. باید میز کارتان را مرتب کنید و کمی زمان استراحت داشته باشید تا از استرس تایپ کردن و تحقیق دور باشید. برای ناهار به کافه تریا بروید و با همکاران دوستانتان کمی حرف بزنید. مدتها از آخرین باری که در اداره غذا خوردید و با بقیه گپ زدید گذشته است.

آذر:

اگر چیزی به دوستان یا خانواده گفته اید که از آن پشیمانید، امروز عذرخواهی کنید. در این موقع از سال هیچ چیز بدتر از این نیست که در موقعیت استرس آوری باشید. حتما با همسرتان تنها شوید و درباره مسایل اخیرش با هم صحبت کنید. خیلی رمانتیک است که فقط بنشینید و به تمام حرفهایی که معشوقه تان برای گفتن دارد گوش کنید. از امشب لذت ببرید.

دی:

شما کسی هستید که برای اطمینان یافتن از اینکه همه چیز عالی است به دنبالش می آیند. شما نحوه حضوری دارید که خیلی اعتماد بخش است. شاید بشنوید که والدین و برادران و خواهرانتان درموردتان حرف های خوبی می زده اند. برای لحظاتی بنشینید و به حرف های اطرافیانتان گوش بدهید. امروز همه کارها را به تنهایی انجام ندهید.

بهمن:

رییستان چشمانش را به شما دوخته است. این خیلی خوب است. فقط کارهایتان را خیلی خوب و بدون هیچ خطایی انجام دهید. پس از این جایزه ای را دریافت می کنید که انتظارش را می شکیدید، اضافه حقوق می گیرید و ترفیعی میگیرید که بدنبالش بودید. به نظرتان رویاست؟ نه شما فقط فرصت هایی را بدست آورده اید که مطابق با مهارت هایتان هستند.

اسفند:

با انتظار زیاد از پنجره بیرون را نگاه می کنید و به بارش برف یا باران چشم دوخته اید. خیلی دلتان می خواهد بهار زودتر از راه برسد و در باغچه مشغول کاشتن گیاه شوید. ناامید نباشید. می توانید یک گلخانه همراه بخرید تا به این کارها برسید! به فروشگاه بروید. هن.ز هم باز است.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.