خانه » سرگرمی » فال روز یکشنبه 10 آذر 1392

فال روز یکشنبه 10 آذر 1392

فروردین:

ممکن است امروز زندگی اجتماعیتان به دلیل سوء تفاهم یا گیج شدگی از طرف همسرتان با مشکل مواجه شود. اگر قرار گذشته اید که با کسی ناهار بخورید و او نیامد عصبانی نشوید. پیام هایتان را در مکان و زمان مناسب چک کنید. قرارهایی ترتیب بدهید. همیشه با درک بودن خیلی عالی است.

اردیبهشت:

انرژی بسیار زیادی دارید که روی کارها و پروژه ها بگذارید. انرژیتان بیش از حد طبیعی است. نیاز به این پیدا می کنید که در یک گروه کار کنید، پس مطمئن شوید که انرژیتان با اعضا تیم منعکس می شود. اگر تیمتان شکایت کردند که دارید از پا می اندازیدشان، آماده باشید که سطح انرژیتان را پایین بیاورید.

خرداد:

امروز اشتیاق بسیار زیادی برای خانواده تان دارید.باید اول به سراغ افرادی بروید که از شما دور هستند. والدینتان دوستتان دارند و می خواهند شما را ببینند، ولی برایتان عملی نیست. شاید بهتر است که یک دورهمی خانوادگی ترتیب بدهید و در تعطیلات یک مهمانی داشته باشید. همیشه جمع شدن با خانواده عالیست.

تیر:

امروز صبح بیدار می شوید و میبینید که هیچ انرژی ندارید. احساس حقارت می کنید و هیچ اعتماد به نفسی ندارید. می توانید تقصیر را روی کواکب بگذارید که طالعتان را به سمت احتمالات بد پیش می برند. اگر پاهایتان روی زمین باشند، بلند شوید و حرکتی به خود بدهید، قطعا احساس بهتری پیدا می کنید. سعی کنید سر کار بروید و نگذارید که حالت خیلی کسلتان سد راه کارهای مورد نیازتان شود. همه چیز بهتر خواهد شد خیالتان راحت باشد.

مرداد:

امروز نگرش هایتان تاثیر بزرگی روی اتفاقات خواهند داشت. بین شما و فرد دیگری ارتباطی احساسی وجود دارد. حداکثر تلاشتان را بکنید تا بر آن غلبه کنید، وگرنه به آن اجازه می دهید که شما را از بین ببرد. اگر از کسی که زمانی عاشقش بودید جدا شده اید، سعی نکنید ادامه بدهید و یا ناراحتی بوجود بیاورید. نیاز به این دارید که از کسی که دوستش دارید دل بکنید. او خارج از دسترس شما ست و شما هم همینطور!

شهریور:

شما در ارتباط برقرار کردن یک متخصص هستید و صحبت کردن با مردم برایتان ساده است. امروز حتی بیشتر از قبل آماده ی صحبت کردن دربرابر یک گروه هستید. امروز می توانید با صحبت کردن از شرایط عجیب و غریب در بروید. احساس خیلی عالی دارید. شاید بخواهید که چیزی را بفروشید. امروز نمی توانید کار اشتباهی بکنید.

مهر:

ایده های غیر معمولی در ذهنتان می چرخند. به نظذ ایده هایی عرفانی در عمل هستند. اگر به فکر درگیر شدن با ستاره شناسی، یوگا و یا مراقبه هستید، این ایده برایتان عالی خواهد بود. غریزه تان را دنبال کنید و کاری را بکنید که برایتان بیشتر از همه مناسب است.

آبان:

امروز چالش ها غیرقابل تحملند. البته برایتان عاقلانه نخواهد بود که چالشی را بپذیرید که برایش آماده نیستید. اگر می خواهید به سمت سرنوشت بروید، برایتان هیجان انگیز خواهد بود ولی خطرات زیادی هستند که برایتان مشکلات احساسی و مالی پیش می آورند. درمورد کاری که باید انجام دهید احساس انرژی زیادی می کنید ولی مراقب باشید در هیچ کاری زیاده روی نکنید. شاید ببینید که به اندازه ای که فکر می کردید انعطاف پذیر نیستید.

آذر:

به نظر می رسد که اچیزی زیر پوستتان قرار گرفته و تمرکز کردن را برایتان مشکل نموده است. مرتب کنترلتان را از دست می دهید و صدایتان را بلند می کنید. اگر شما رییس هستید، این اصلا خوب نیست و اگر هم یک پدر یا مادر هستید بدتر هم خواهد بود! با گوش دادن به یک موزیک آرام و چرت زدن کنترل خودتان را بدست بیاورید.

دی:

درکل هیچ مشکلی با خرج کردن پول ندارید ولی امروز داستان منفاوتی دارد. امروز فقط برای چیزهایی که ندارید پول خرج می کنید و سعی میکنید که روز را بدون چک کردن دسته چکتان تمام کنید، عجیب است. یکی از همکاران را ملاقات می کنید که خیلی صادق نیست. شما این را می دانید و او هم می دانید که شما از ان باخبرید. سعی کنید که تسکین بخش و آرام باشید و کاری کنید که به دروغش اعتراف کند. هیچ چیز را از روی ظاهر مورد قضاوت قرار ندهید.

بهمن:

به نظر می رسد که چیز راهتان را سد کرده است و شما را از تمام مردم دنیا جدا کرده است. درحال حاضر می خواهید تنها باشید و وقتی دیگران تنهایتان می گذارند واقعا خوش حال می شوید. شاید این میل به تنهایی به خاطر ستارگان است که نشانه روابطتان را نشانه گرفته اند. شاید هم این فقط میل به این است که با هیچ کس رابطه عاطفی برقرار نکنید.

اسفند:

امروز در مرکز توجه خودتان قرار دارید. به عبارت دیگر، شما یک چارچوب ذهنی خیلی شخصی دارید و نمی خواهید هیچ کس مزاحم آن شود. می خواهید که در یک اتاق تاریک مخفی شوید و فقط به افکار و موزیکتان گوش بدهید. می توانید این کلک مخفی شدن را تا مدتی ادامه دهید، ولی بچه هایتان به زودی شما را پیدا می کنند. کسی باشید که به آن نیاز دارید و امروز از دیگران مراقبت کنید. از آنها بخواهید که برای مدت کمی شما را تنها بگذارند. حتما حرفتان را می پذیرند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی پارسی وان

مترجم: امیر امیریان


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

جشن هالووین در تهران

جشن هالووین در تهران و چند عکس هالووین

جشن هالووین در تهران موضوع این بخش از مجله اینترنتی پارسی وان است. این جشن …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *