چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401
خانه » اخبار روز » حمله شدید افشین پیروانی به محمد رویانیان

حمله شدید افشین پیروانی به محمد رویانیان

افشین پیروانی در پاسخ به اظهارات محمود سالارکیا ، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس به او بدهی ندارد، اظهار داشت: آقای رویانیان به عنوان یک رفیق قدیمی از شما می خواهم اگر پاسخی به گفته هایم دارید، خودتان اظهار نظر کنید. آیا به یاد دارید  که یک روز به شرافتت قسم خوردی و گفتی کارت را درست می کنم، پس حالا هم بهتر است که جوابم را خودت بدهی. من خودم شرکت، کارمند و وکیل دارم. اگر قرار است وکیل باشگاه شما جواب مرا بدهد من هم وکیلم را مامور می کنم تا همه چیز را پیگیری کند.

پیروانی ادامه داد: آقای رویانیان گفتی پول مفت ندارم به کسی بدهم. اما این را به شما می گویم شهرت مفتی که الان به دست آوردی از صدقه سری من و امثال من پیشکسوت است. البته خیلی حرفها هست که راجع به پرسپولیس بزنم چون شما با من درد و دل کردی ولی الان این کار را نمی کنم.

وی خاطر نشان کرد: یادت  هست تا 2 شب به خاطر برخی مشکلات به من زنگ می زدی و می گفتی به نفع پرسپولیس مصاحبه و حمایت کن چون در بحرانیم؛ من همان پیروانی هستم.اگر هم الان ادعایی برای دریافت پولم کردم به خاطر این است که ممنوع الخروج شدم. امیدوارم که وجدان شما راحت باشد. من برای پرسپولیس زحمت کشیده ام، پیشکسوت شده ام اما به خاطر پولی که نگرفتم ممنوع الخروج شدم اما از شما می خواهم جواب من را خود شما بدهید.

وی در پایان یاد آور شد: وکیل شما گفته اسناد و مدارکی برای طلب پیروانی نداریم و به او بدهکار نیستیم. خیلی ممنوع بدهکار هم شده ایم این خیلی می تواند جالب باشد، اما ای کاش خود تان جواب من را بدهید نه فرد دیگر.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری فارس

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *