خانه » اخبار روز » اجتماعی » اعراب، خریدار زنان آسیایی!

اعراب، خریدار زنان آسیایی!

خبرگزاری فارس: در طول سال های استقلال کشورهای آسیای مرکزی، تعداد دفعات فروش و انتقال نامشروع زنان و دختران به کشورهای عربی افزایش چشمگیری داشته است.

 در طول سال های استقلال کشورهای آسیای مرکزی تعداد فرزندان نامشروع و انتقال زنان و دختران به کشورهای عربی افزایش چشم گیری داشته است.

 این مرکز تعداد فرزندان نامشروع را در سال 1989، 7/12 درصد و در حال حاضر 31 درصد اعلام کرد و افزود: این میزان در قرقیزستان و در کشورهای دیگر منطقه نیز افزایشی قابل توجه داشته است.

این مرکز اعلام کرد که بحران اقتصادی و تضعیف روابط خانوادگی در ازبکستان باعث شده که برخی تجارت زنان و دختران را به کشورهای عربی منبع درآمد قرار داده و در واقع نان فاجعه را می خورند.

در تاجیکستان زنان به خاطر اینکه در آینده وارد یک شغل دولتی با دستمزد پایین شوند این راه را برای تأمین هزینه تحصیلی انتخاب کرده و فکر عواقب فرزند نامشروع را نمی کنند.

این در حالی است که چندی پیش یک پایگاه خبری قرقیزستان از رسوایی اخلاقی سربازان آمریکایی مستقر در ماناس قرقیزستان در اعزام دختران و زنان قرقیزی برای استفاده نامشروع سربازان آمریکایی در افغانستان خبر داده بود.

در همین حال، آمارها نشان می دهد در کشورهای آسیای مرکزی خودکشی مردان نیز افزایش قابل توجهی داشته و یکی از علل این موضوع، بحران اقتصادی است.

این مرکز با هشدار این مسأله که اگر این رویه ادامه یابد، جامعه زنان و دختران ما به چالشی غیر قابل جبران خواهند افتاد، تصریح می کند که با آموزش صحیح باید از ادامه این فاجعه جلوگیری کرد.

بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

عوارض بوتاکس پیشانی

با عوارض بوتاکس پیشانی اشنا شوید

در بوتاکس یک سم ضعیف شده که توسط نوعی باکتری تولید می شود به عضله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.