خانه » اخبار روز » حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی! +تصاویر

حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی! +تصاویر

پیراهن پائولو مالدینی در بازی ستاره های فوتبال پرسپولیس و میلان روز پنجشنبه در برنامه “ویتامین 3” برای انجام امور خیریه به حراج گذاشته خواهد شد. پایان رافت بازیکن پیشین پرسپولیس امیدوار است این پیراهن به مبلغ 200 میلیون تومان به حراج برود.

حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی! +تصاویر

با هماهنگی روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و علی ضیاء مجری برنامه “ویتامین 3” و شبکه سوم سیما و پایان رأفت، پیراهن پائولو مالدینی در بازی ستاره های پرسپولیس و میلان در برنامه صبح پنجشنبه هفته جاری “ویتامین 3” برای علاقمندان به فوتبال و انجام امور خیریه به حراج گذاشته خواهد شد.

حراج 200 میلیونی پیراهن مالدینی! +تصاویر

پایان رأفت که در پایان بازی ستاره ها بلافاصله برای دریافت پیراهن مالدینی سراغ وی رفته بود، نیت خود از انجام این امر را انجام امور خیریه اعلام کرد و در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: تا این لحظه یکی از افراد خیر و علاقمند فوتبال برای خرید این پیراهن پیشنهادی 30 میلیونی تومان ارائه کردند ولی امیدواریم با برنامه ریزی و مشارکت افراد خیر، این پیراهن را حداقل تا مبلغ 200 میلیون تومان به فروش برسانیم و عواید آنرا به امور خیریه اختصاص بدهیم.

در برنامه صبح پنجشنبه هفته جاری “ویتامین 3” سردار رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و پایان رافت بازیکن پیشین پرسپولیس نیز حضور خواهند داشت.

گردآوری: مجله اینترنتی پارسی وان

منبع: خبرگزاری مهر


Loading...
بدنسازی و نتاسب اندام

همچنین ببینید

ثبت نام وام ازدواج

شرایط ثبت نام وام ازدواج 20 میلیونی و مبلغ قسط

وام ازدواج یکی از وام های خوب دولت است که به زوجهای جواب برای تشکیل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *